24.01.2019,
Caffe Sport Diets

Форекс трейдинг без вкладень або як приступити до торгівлі без початкового капіталу

Аліна 17.08.2013 Бизнес
Форекс трейдинг без вкладень або як приступити до торгівлі без початкового капіталу

Цілком типова ситуація, коли початківці учасники хочуть приступити до торгівлі на ринку форекс і хочуть дізнатися якомога скоріше як заробити на Форекс, але, на жаль, не мають вільних коштів і часом цей факт є основною перешкоджає причиною. Але, вивчивши уважніше всі доступні схеми форекс трейдингу, початківцям трейдерам надається можливість випробувати свої сили без фінансових вкладень. Як правило, при реєстрації, більш великі і популярні брокерські компанії надають новачкам якусь допоміжну суму на рахунку. В основному брокери нараховують від 4-15 доларів. І, за грамотного та раціональному використанні навіть ця невелика сума протягом тільки одного торгового місяця може істотно примножити.

До того ж дуже часто найбільш перспективні та надійні брокери для своїх зареєстрованих трейдерів проводять всілякі конкурси, безумовно, призом є цілком реальні гроші. Такі акції є основою, оскільки реклама подібного характеру, безперечно, збільшує кількість зареєстрованих користувачів, що безпосередньо впливає на ліквідність і затребуваність компанії і така популярність забезпечує брокерам стабільні і порівняно високі заробітки. Адже, всім відомо, що у брокера основний дохід надходить саме з комісійного збору, який нараховується з трейдера. Таким чином, виходить, чим більше зареєстрованих трейдерів, тим вище прибутковість брокера. Враховуючи високі показники конкурентності, брокери періодично проводять такі конкурси з заохочувальними бонусами, для того щоб випереджати своїх конкурентів.

Практично всі динамічні компанії пропонують gold trading у партнерських програмах і за кожного залученого учасника, брокер нараховує бонусні кошти. При цьому, якщо трейдер підійде більш відповідально до пошуку потенційних учасників, то на цьому можна способі можна істотно заробити і з часом вкласти ці кошти в реальну торгівлю. В основному щоб стати учасником партнерської програми трейдеру необхідно зареєструватися з наступним отриманням посилання або банера, який можна розміщувати у всіляких соціальних спільнотах. Всі користувачі, що проходять по рекламному посиланню, будуть автоматично фіксуватися за допомогою лічильників статистики і власне за цими клікам відбуватимуться бонусні обчислення.

Крім вищеописаних способів здійснювати торгівлю практично не маючи власного депозиту, додатково можна обробляти використовуючи Памм інвестування, але це тільки в цьому випадку, якщо трейдер володіє відповідному досвідом та практикою. Така схема не зовсім підходить для новачків, скоріше всього для учасників, більш високого рівня і майстерності.

Залиш свій слід в історії