21.02.2019,
Caffe Sport Diets

Заробіток на Forum MT5

Аліна 08.10.2013 Бизнес
Заробіток на Forum MT5

Зараз ми розглянемо даний спосіб заробітку. Даний форум-це Спільнота Forex трейдерів, але не лякайтеся, якщо ви зараз погано розбираєтеся в торгівлі, то для вас все одно знайдеться безліч тем для заробітку, але про це пізніше зараз ви можете ознайомитися з розділами цього форуму

Forum

Якщо придивитися, то ви побачите, що в кожному розділі є напис

«Бонус за пост 30 центів»

А тепер згадаємо про тих хто, можливо не знає ще що таке форекс або ж має поверхневі знання, спеціально для вас на цьому форумі є розділ «Кругозір»

Forum_mt5

Це не повний список гілок, цього розділу, на зображенні зображено тільки 15, а всього гілок 172, як бачите гілок для написання повідомлень вистачить і для людини у якого тільки поверхневі знання про форексі, а є такі теми, що й взагалі не відносяться до форексу , за них теж платять по 30 центів за повідомлення, цей мт5 форум так само підходить і для оптитних трейдерів, так як тут крім розділу «Кругозір» є підходящі розділи для вас, де можна завжди обговорити що то й повчитися на чих то помилках, так само можна знайти хороший радник, який допоможе новачкові без праці заробляти гроші, так що умови для заробітку відмінні!

На форумі є правила, за якими зараховуються бонуси, що б ви не читали всю цю макулатуру, в двох словах поясню вам головні:

1) відправлене повідомлення повинно бути не менше двох рядків;

2) повідомлення має бути по темі гілки, в якій воно пишеться;

3) намагайтеся робити по менше помилок)

На накопичені бонуси ви зможете торгувати на ринку Форекс

Правда є один нюанс, гроші які ви заробите на форумі, є бонусними, і знімати їх не можна, на жаль, але зате можна знімати прибуток, з цих бонусних грошей!) А це відмінна можливість для заробітку! Багато трейдерів, які не хочуть вкладати свої кошти у форекс, заробляють саме так. Цей вид заробітку відмінна можливість накопичити свій перший депозит без вкладення своїх коштів, а головне, що кількість бонусних грошей не обмежений, і ви можете писати повідомлень хоч на тисячу доларів на місяць! Погодьтеся що у багатьох таких грошей немає просто напросто, та й у разі злиття депозиту, (якщо ви ще не досвідчений трейдер) не так шкода, адже ви ж не влажівать своїх грошей у форекс!

1 коментар

  1. svetik* 03.11.2013

    надо попробовать

Залиш свій слід в історії