24.01.2019,
Caffe Sport Diets

Дитячі коляски. Як не помилитися у виборі

Аліна 17.08.2013 Все для быта
Дитячі коляски. Як не помилитися у виборі

Всі батьки стикаються з проблемою вибору дитячої коляски. Адже без цього засобу пересування неможливо обійтися, особливо в перший рік життя малюка. Зараз на ринку представлений багатий вибір дитячих колясок всіляких моделей і модифікацій. Як не загубитися у всьому цьому різноманітті і купити саме те, що потрібно, вам і підкаже ця стаття.

На мій погляд, можна виділити наступні основні критерії, на які потрібно орієнтуватися при виборі коляски. А саме: безпека, зручність у використанні, ступінь комфортності для дитини, зовнішній вигляд. Кожен з цих критеріїв включає в себе ще ряд деталей, тому зупинимося на них подробнее.Безусловно, будь-яка коляска повинна бути безпечною. Це аксіома. Тому краще вибирати коляски відомих виробників, що добре зарекомендували себе на ринку. Розпитайте знайомих, яка фірма їм сподобалася, почитайте відгуки в інтернеті. Благо в наш час інформації такого роду досить. До того ж добротно зроблена за всіма стандартами коляска прослужить довго і не зажадає нескінченного ремонту. Щоб не купити неякісну продукцію – вимагайте сертифікат якості саме на цей виріб. Крім цього вам повинні дати гарантійний талон, на якому продавець проставить свою печатку.

Зручність використання. Краще заздалегідь продумати всі деталі і нюанси: для якого віку вам потрібна коляска, і який з варіантів найбільш підходящий. Визначитися в цьому питанні принципово важливо, оскільки коляска з люлькою підійде приблизно до 10-ти місяців. Для дітей постарше знадобитися коляска, в якій є можливість укласти малюка спати і посадити його вертикально. Тому зручніше будуть варіанти колясок, де є люлька і прогулянкове сидіння. У деяких колясок в комплекті ще й автомобільне сидіння від 0 до 12 місяців. Це досить зручно, якщо ви часто їздите на машині і буваєте за містом. Автокрісло можна поставити на колеса від коляски, і вам не доведеться брати з собою ще й основне сидіння. Такого роду коляски називають колясками-трансформерами і розраховані вони для дітей у віці від 0 до 3-х років. Так що, купивши цей варіант, вам більше не доведеться шукати інші коляски. Але є у них і мінуси: висока вартість, велику вагу і розмір. Вага та розмір коляски можуть стати серйозною перешкодою при експлуатації. Адже не кожна жінка зможе підняти коляску вагою в 14 кг, та ще разом з малюком. Якщо на вашому шляху з дому і назад є сходи без пандуса, то, можливо, вам доведеться нести по ній коляску на руках. Габарити потрібно врахувати, особливо якщо ви будете користуватися ліфтом або зберігати коляску будинку.

Більш легкі варіанти представлені прогулянковими колясками. Серед них є універсальні, які розраховані на вікову групу від 0 до 3-х років, а є варіанти без лежачого положення, які підійдуть десь з 6-ти місяців. Вони дешевші, легше і звичайно вже, ніж коляски-трансформери, але по прохідності і комфорту їм поступаються. Для зручності у використанні існують також різні конструктивні особливості та аксесуари. У будь-якому з варіантів колясок крім основних елементів можуть йти як додаток: чохли, дощовик, москітна сітка, сумка для речей малюка. Всі вони потрібні і зручні, але їх можна придбати і окремо. А ось віконечко для стеження за дитиною і кошик для покупок, передбачені конструкцією, полегшать життя молодої мами. І, звичайно ж, всі деталі, з якими буде контактувати немовля повинні бути знімними і стиратися в машині.

Ступінь комфорту дитини нам, звичайно, важко визначити зі стовідсотковою впевненістю. Адже дитина нам про це сказати не зможе, але припустити ми все-таки дещо можемо. Люлька не повинна бути занадто вузькою і короткою. Адже взимку вам доведеться вкутувати малюка, одягненого в теплий комбінезон. Це треба враховувати при виборі коляски. Добре, якщо є пристосування для того, щоб можна було підняти голову дитини. Адже ваш малюк теж хоче бачити навколишній світ, а не тільки бортики коляски. Виходячи з міркувань комфорту маленького пасажира, варто вибирати і колеса. Гумові в цьому плані самі підходящі. На них менше трясе, ніж на пластикових і вони найбільш прохідні. Проте їх легше пошкодити і потрібно час від часу підкачувати.

Що стосується зовнішнього вигляду коляски. Це річ суто індивідуальна. Єдине, що тут важливо – коляска повинна вам подобатися! І це не примха. Повірте, в житті жінки перший рік життя дитини дуже важкий період і важливо, щоб всі навколишні її предмети доставляли радість. Красива і зручна коляска якнайкраще послужать цієї мети.

Ось, мабуть, і всі основні критерії, яких слід дотримуватися, вибираючи коляску. Вам залишається тільки уважно поставитися до запропонованих порад і зробити свій вибір. А я бажаю вам успіхів і вдалих придбань!

Залиш свій слід в історії