18.02.2019,
Caffe Sport Diets

Найкращі дієти світу

Найкращі дієти світу

Світ, в якому кожен третій бажає схуднути, а кожен другий сидить на дієтичному харчуванні, постійно поповнює свої ряди. Бажання людей бути стрункішою пов’язано з багатьма причинами. Одні, вдивляючись у своє відображення, розуміють, що скоро потрібно буде розширювати дверні прорізи, інші, замучали хворобами, відчувають потребу в меншій вазі, треті, бажаючи надіти коротку спідничку, втискуються в широкі штани і балахон, що приховує комплекцію. Але всіх об’єднує одне: бажання схуднути. У кожного з них на книжковій полиці лежить журнальчик, в якому описані кращі дієти світу, що обіцяють швидко і ефективно побороти повноту. Що ж це за світові дієти?

Найпопулярнішими сьогодні вважаються кремлівська, дієта по групі крові, дієта Лариси Доліної, Мерилін Монро, Мадонни. Кожна з перелічених дієт, безумовно, дає свій результат. Однак так важко визначити, яка з усіх більше підійде для конкретного випадку.

Кремлівська дієта

Результат: уже через тиждень скидається 5 кілограм. У порівнянні з іншими досить легка дієта. Вона по праву одна з тих, які визнані, як найкращі дієти світу. Протягом дня потрібно їсти багато м’яса, риби і як можна менше вуглеводів.

Якщо продовжити дієту до трьох тижнів, то спалювання жиру після другого тижня відбувається набагато швидше, а дискомфорт, пов’язаний з харчуванням, помітно зникає. Не рекомендується дотримуватися дієти довше 2 місяців. Якщо спостерігаються болі в області серцевого м’яза або правого підребер’я, то слід припинити і звернутися до лікаря для обстеження внутрішніх органів травлення і серця.

Дієта по групі крові

Ця дієта – одна з поширених і самі кращі дієти світу в основному, базуються на її основі. Вона досить легка, адже дотримуватися її досить просто. Потрібно тільки виключити з раціону несприятливі продукти. Так, наприклад, перша група крові – м’ясоїди. Це ті люди, які не товстіють від м’яса, але в той же час набирають вагу від звичайної не калорійною капусти. В результаті дієти по групі крові за тиждень можна скинути близько 8 кілограм. Щоб зберегти результат надовго, необхідно дотримуватися дієтичного меню не менше 4 місяців.

Дієта Лариси Доліної

Найзагадковіша дієта, яка Долину змогла з пампушки за короткий термін перетворити в струнку диву, причому не тільки естрадну. Дієта досить складна. Вона дозволяє пити кефір на сніданок, обід і вечерю і розбавляється незначною кількістю дозволених фруктів. В результаті, дійсно втрачається близько 6 кілограмів за тиждень. Але й витримати її, вибачте, не кожному під силу.

Дієта Мерилін Монро

Найзагадковіша особистість у світі з шикарною фігурою і масою шанувальників. Вона, кажуть, ніколи не стежила за стрункістю тіла, але, в той же час, дотримувалася одного правила, яке допомагало стрункості. Дієта Мерилін: на сніданок кекс, в обід – секс і кекс, вечеря – один секс. Найдивовижніше, що в разі відсутності кексу, Мерилін радила не бігати по магазинах у пошуках їстівного, а зайнятися цим самим … інтимом. Який результат від дієти – складно сказати. Але, дивлячись на фігуру граціозної Монро, потрібно сказати, що її дієта – найефективніша.

Дієта Мадонни

Мадонна – секс-символ нашого часу. Вона багато займається йогою і педантично стежить за своєю фігурою. Багато молоденькі поп-діви з заздрістю дивляться їй у слід. І не спроста. Адже Мадонна дотримується чітко розробленого для неї харчування. Вона 100% вегетаріанка. Але не всю рослинну їжу вона вживає. Наприклад, співачка з обережністю ставиться до капусти, бобовим. Не їсть багатьох овочів.

Так, кращі дієти світу, різноманітні. Їх витримати одним по силам, іншим – надто важко. Але, якщо дієта кому-небудь допомогла, значить, варто її спробувати.

3 коментарі

  1. Олег 18.07.2012

    сама цікава дієта це по групі крові, не знав до цього про продукти які не підходять для певної групи крові, однак саме більше право на існування має дієта Дієта Мерилін Монро)) думаю хто читав статтю погодиться)))))))))

  2. Вовчик 20.09.2012

    ну самою цікавою дієтою є та яка використовувалась людьми відомими)) Пнлджоліни джолі наприклад))) Всі берутьт з неї приклад, бачуть результат на зірці і хочуть бути такими ж – тобто мають стимул це раз і психологічно налаштовані це два)))

  3. Маргарита 04.11.2012

    Хорошая статья. Лучшие диеты представлены все вместе. Удобно оценить положительные и отрицательные стороны каждой

Залиш свій слід в історії