25.03.2019,
Caffe Sport Diets

Дуже швидка дієта

Дуже швидка дієта

Худнути швидко, але недовго

Життя не стоїть на місці, а невблаганно тікає в далечінь. Так хочеться багато чого встигнути: зробити кар’єру, виростити дітей, посадити ліс. І завжди бажається зробити все швидше або взагалі відразу. Особливо хочеться швидко схуднути, щоб далі насолоджуватися життям зі стрункою фігурою. Так, бажання це природне, але дуже швидка дієта не завжди дає бажаний результат. А якщо і вийти досягти мети, то виникає питання, як зберегти стрункість.

Однак дуже швидка дієта допоможе тим, хто не особливо схильний до повноти, а додав тимчасово вагу. Наприклад, згодом свята чи галасливої вечірки. У таких випадках схуднути швидко вдасться. А от тим, хто серйозно володіє зайвою вагою дуже швидка дієта протипоказана з кращих спонукань.

Розглянь кілька варіантів швидкого схуднення. Наприклад, надлишок ваги близько 2 – 3 кілограм. Як їх скинути, скажімо, за два дні вихідних. Є кілька способів. Перший і самий надійний – провести розвантаження-очищення організму. Зробити це гранично просто. Варіантів розвантажувальних днів маса. Це і яблучні, і кефірів, і овочеві, і капустяні дні. Який варіант підходить у конкретному випадку, вирішувати індивідуально.

Дієтологи рекомендують очищати організм у зимовий час – кефіром або яблуками, а в літній – кавуном або огірками. У чому суть розвантажувальних днів? Протягом доби або кількох днів харчуватися тільки обраним продуктом. Так, це нелегко. Адже в холодильнику завжди захована спокуса. Значить, варто повісити замок на холодильник і на кілька днів проголосити тверде табу на власні бажання поїсти заборонену їжу. В результаті очистки людина худне приблизно на 2,5 кілограма. Хіба не чудова дуже швидка дієта? Однак не варто продовжувати розвантаження організму на більш довгий термін. Адже від виникнення ускладнень ніхто не застрахований.

Ще один варіант, особливо полюбився, це очисні клізми. Так, результат, звичайно є. По-перше, трохи очищується кишечник, по-друге, легше організму. Але клізма не завжди корисна.

Сьогодні багато реклам чудо-пластівців, які ніби як допомагають втиснутися в тісну сукню. Однак дуже швидка дієта ніякого відношення до цих упаковок зі злаками не має. Багато, хто їх спробував, знають: результату немає, а болі в підшлунковій з’являються.

Що стосується тих, у кого зайва вага понад 5 кілограм, то дуже швидка дієта їм просто протипоказана. Адже швидко скинути – це половина дороги. А ось зберегти вагу і зробити його постійним, набагато важче. Хоча, якщо людині подобається постійно худнути і товстіти, то дуже швидка дієта чудовий спосіб перетворити своє життя в постійну гонку за стрункістю

2 коментарі

  1. Карина 17.07.2012

    швидко похудати не реально, це стала робота над собоюб і своїм тілом, не ведіться на всякі припапрати шо допомагають схужднути швидко!!!! краще зразу працюйте над собою, крімт ого різка втрата ваги веде за собою вееликі серцеві нагрузки

  2. Марго 04.11.2012

    Эта диета очень большой стресс для организма. Лучше перейти на более щадящую и добавить, например, занятие спортом или пешие прогулки

Залиш свій слід в історії