25.03.2019,
Caffe Sport Diets

Лимонна дієта відгуки

Аліна 05.07.2012 Відгуки про дієти
Лимонна дієта відгуки

Кислий плід прожене жир

Завжди вважалося, що ананаси здатні спалити в лічені дні зайвий жир. Серед тих, що худнуть був особливий бум на купівлю чарівних чайних напоїв, у складі яких була присутня подрібнена ананасна серцевина. Сьогодні ж всі, хто мріє про стрункому тілі, говорить тільки про одну дієті – лимонної .

Вона досить молода, і ще майже невідома в широких колах. Зовсім недавно американські вчені відкрили чудодійні властивості лимона. Виявляється, кислий плід не тільки сприяє збагаченню організму вітаміном С, але і допомагає налагодити роботу ШКТ, засвоїти кальцій і відрегулювати імунну систему.

Молода лимонна дієта відгуки вже почала отримувати завдяки своїй легкості та переносимості.

Її суть в наступному:
Протягом дня їсти невеликими дозами звичну їжу і свіжі лимони. Кислота, яку дарує лимон – чудодійний ліки від жиру. Вона здатна швидко розщепити жир і вивести його з організму. Також слід зазначити, що лимонна дієта відгуки позитивні отримала і від лікарів. Виявляється, лимонна кислота здатна очистити організм від шкідливих токсинів. Але, також лікарі попереджають, що не кожному вона підійде. Її не можна дотримуватися тим, у кого підвищена кислотність або різні захворювання шлунку, печінки, підшлункової залози і жовчогінною системи.

Також на час дієти слід повністю відмовитися від спиртного та куріння. Лимонна дієта триває рівно два тижні . У раціоні можна їсти все, що завгодно. Але слід зменшити, а то і взагалі відмовитися від консервованих продуктів, м’яса, напівфабрикатів, картоплі, борошняних та кондитерських виробів.

У перший дієтичний день вранці слід випити 1стакан води з соком 0,5 лимона. На наступний день замість половини цитруса, слід вичавити сік одного лимона. І так збільшувати дозу лимона рівно на половину плоду до 5 штук в день. Після схему повторювати на спадання до однієї половинці. Сік з 5 лимонів не варто пити за одним разом, а розподілити на цілий день.

Звичайно, дієта викличе дискомфорт ротової порожнини. Щоб полегшити неприємні відчуття, слід ротову порожнину прополоскати содою, розчиненої у воді. Дуже доречно починати лимонну дієту навесні, коли організм послаблюється після довгої зими і особливо потребує вітамінів.

1 коментар

  1. Alex 26.09.2012

    а я ось чув, що багате споживання лимонів шкодить н шлунок, та крім того там велика концентрація вітамін у С , хіба це не дасть алергічну реакцію у підсумку??? Хоча якщо так написано встатті то напевно дієва річ, просто так би не давали в інформацію=)

Залиш свій слід в історії