25.03.2019,
Caffe Sport Diets

Відгуки та результати гречаної дієти

Аліна 09.07.2012 Відгуки про дієти
Відгуки та результати гречаної дієти

Підводна стихія гречаної дієти

Про цілющі властивості гречки відомо давно. Вона є складовою лікувального дієтичного харчування. Крім усього іншого, гречка необхідна зростаючому організму і є однією з тих каш, які дозволено першими вводити в раціон для прикорму грудничка.

Також гречка володіє ще одним незамінним якістю. Вона здатна допомогти схуднути і впоратися з проблемами ожиріння.

Для багатьох проблема зайвої ваги – одна з найбільш важливих і важко розв’язуваних. Адже, скинути зайві кілограми – не проблема. Важче утриматися в досягнутому результаті досить тривалий час.

Дієтологи давно сперечаються про користь і шкоду, яким обдаровує гречана дієта. Відгуки та результати у кожного різні. Одні, протримавшись на гречаної дієті два тижні, стрибають від щастя і хваляться, що змогли скинути близько кілограм. Для інших гречана дієта не тільки не допомогла позбутися від жиру, але і доповнила рядом проблем і хвороб. Незрозуміло, чому одним вона подобається, інші – обходять її стороною. Напевно, варто глибше зануритися в саму дієту.

Гречана дієта – представниця монохарчування. У період схуднення дозволено їсти одну гречку і пити кефір. Тільки ось перший камінь: гречку необхідно їсти не варену, а запарену в злегка підігрітому кефірі. В цьому і весь сенс. Увечері гречка заливається кефіром так, щоб покрилася крупа на два пальці і в такому стані залишається на ніч. Вранці дієтичне меню готове на цілий день. Дієта каже, що гречки можна з’їдати в добу, скільки бажає шлунок. І ось потрапляння на другий прихований камінь. Будь-яка дієта передбачає налагодження організму на правильне харчування і головна її мета – стримати бажання їсти багато і розтягувати шлунок. Але виходить парадокс. Організму необхідно певний час, щоб переварити їжу. Незалежно, чи це буде яблуко, варене м’ясо або каша, все одно працювати організму доведеться. Так, звичайно, час на переробку різне. Але дієта дозволяє їсти гречку в необмеженій кількості, тобто коли хочеться їсти. А, що сидить на дієті, харчуватися хочеться постійно, навіть під час сну. Значить, дієта сприяє розтягуванню шлунка. А це вже в корені неправильно.

Всі говорять, що позитивні риси гречаної дієти відгуки та результати гарантує. Але, от про дискомфорт і неприємні відчуття ніде немає і слова. А ще – мало хто після гречаної дієти зможе через місяць-другий похвалитися результатом. І це найогидніший підводний камінь. Адже витримати гречану дієту складно. А, витримавши, можна довести себе до істерики, коли кілограми не тільки повертаються, але і глибоко осідають під шкірою, з часом перетворюючись на ненависний жир.

Кожна монодієта небезпечна і безрезультатна. Варто тільки поміркувати і висновок сам з’явиться. Довгий час дієти організм звикав до певного продукту. Зрештою, змирившись зі своєю долею, він з небажанням починає діставати свої запаси, тобто жир, і поступово поїдає їх. Таким чином людина худне. Що відбувається, коли дієта підійшла до кінця? Злегка схудла людина накидається на заборонену їжу і починає їсти все підряд. Плюс до цього, розтягнутий гречкою шлунок, природно вимагає додаткової порції. Як результат – «здрастуй, що пішла повнота».

3 коментарі

  1. Антонович 14.08.2012

    ну а який дискомфорт може бути від гречаної дієти???? Це вуглеводи – енергія, скоріше важко вживати гречку без добавок( масло, сіль , тощо) по смаковим якостям, а так то перш за все корисний раціон, який дасть енергію на цілий день)

  2. Слава 05.12.2012

    Гречневая диета очень эффективная. Плюс ко всему, ее можно использовать людям, больным сахарным диабетом, потому что, гречка им разрешена, и даже рекомендована

  3. Елена 16.01.2013

    Я не совсем соглашусь со Славой по поводу того, что гречневую диету можно использовать людям с сахарным диабетом. С таким заболеванием лучше не применять диеты, а придерживаться правильного питания. А любые диеты им надо проводить только под наблюдением врача.

Залиш свій слід в історії