24.01.2019,
Caffe Sport Diets

Смачна дієта

Смачна дієта

Смачна дієта із звичайного меню

Коли з’являються відчуття, що потрібно худнути, відразу виникають почуття страху і наближається дискомфорту. Кожна людина знає: смачна дієта не існує. Але невже це правда? Невже слово «дієта» безпосередньо пов’язана тільки з голодом і незадоволенням? Варто в цьому розібратися більш детально.

Отже, бажання схуднути з’являється усвідомлено? А шлунок розтягується природним шляхом? А мрії про ідеальну фігуру набувають постійний характер? Значить, все-таки худнути вже не тільки потрібно, а необхідно. Але худне потрібно завжди в задоволення. Може, методом виключення, все ж можна знайти ту, яка гарантує, що вибране харчування є саме смачна дієта , а не просто обмеження в раціоні.

Отже, бажання їсти смачно природно. Так чому б не готувати смачно, але менш калорійне. Наприклад, замість свинини використовувати м’ясо кролика або баранину. М’ясо замаринувати в спеціях і відправить в духовку. Звичайно, блюдо вийде калорійне, але, думаю, вага особливо не зміниться, якщо з’їсти цих ласощів 100 грам. Або ось ще варіант блюда, яке смачна дієта допустить: салат зі свіжих овочів, заправлених звичайним соєвим соусом.

Щоб схуднути , потрібно точно використовувати таблицю калорійності продуктів. У ній кожен продукт має свою цифру калорій і дуже зручно її використовувати в підрахунках. Для скидання ваги потрібно в середньому 1400 калорій в день. Що можна з’їсти? Пару яєць, багато салату і побалувати себе десертом. Хіба погано звучить? Зовсім навпаки. Адже смачна дієта – це, перш за все, помірне харчування. І вже потім – саме харчування. Однак слід враховувати також і власний організм, його властивості. Адже одні худнуть від капусти, а інші від цього продукту набирають небажані кілограми. Тут ще необхідно керуватися дієтою по групі крові. До речі, унікальна методика. Харчування залежить від групи і розповідає, що можна їсти, а що слід виключити.

Хоча, з іншого боку, будь-яка дієта може бути смачною. Тільки слід підійти до неї з іншого боку. Наприклад, японська дієта в один із днів дозволяє їсти варену моркву, рослинна олія і сир. Так чому не поєднати ці продукти в чудовому салаті. Ось і вийде смачна дієта зі звичайної.

Просто, коли худнеш, не можна забувати експериментувати. Результат буде прекрасним і приємним.

2 коментарі

  1. shuza 12.09.2012

    ну перш за все, ящо постійно їсти лише здорову їжу, то швидко привикаєш і та ж їжа, дієтична становиться смачною))) крім того думаю шо відварне мясо це смачна їжа, салт з овочів, ну всі його їдять літом))) просто суть в підїоді… зарано себе налаштовуєм на зле словом ” дієта”

  2. Бувалий 04.10.2012

    Любая диетичная еда может быть вкусной, если ее правильно приготовить. Главное, чтоб еда была разнообразной, тогда она человеку будет в радость

Залиш свій слід в історії