18.02.2019,
Caffe Sport Diets

Супер дієта на тиждень

Аліна 25.05.2012 Відгуки про дієти
Супер дієта на тиждень

Чи існує така дієта? 

Якщо ви дочитаєте до кінця статті, то зможете самостійно відповісти на дане питання.
Почнемо з того, що проблема зайвої ваги, і пов’язаного з цим явищем цілого букета болячок, набула глобального характеру. І переважна більшість жінок постійно бажають схуднути, навіть якщо це і не обгрунтоване бажання.

І тут на допомогу приходять дієти. Це наймодніше засіб схуднути. Причому вже протягом досить тривалого часу.

Відкрийте будь-який жіночий журнал, і ви знайдете в ньому щось на кшталт: «супер дієта на тиждень», «можливість швидко схуднути »або« відмінна дієта для схуднення ». І що найцікавіше, величезна кількість жінок моментально кидається на овес або салат. Передають з уст в уста, яка ж це чудодійна дієта. Проходить час. Ті, хто схуд сидячи на даній дієті, знову набирають свою вагу, і додають до нього ще пару кілограм.

Але тут проходить слух, що з’явилося нове чудо і назва йому «Супер дієта на тиждень». Все починається заново. І результат все той же. Так у чому ж справа? І як схуднути?

Та все дуже просто.
Кожна жінка напевно помічала за собою таку річ. Коли ви дотримуєтеся, в черговий раз, дієти для схуднення, то ні про що, крім їжі, думати не в змозі. А коли вам не потрібно думати про стрункість фігури, то поснідати ви можете тільки ввечері, і за весь день не згадати про те , що ви нічого не їли.

Це реальність.
Так що ваша стрункість знаходиться у вас в голові.
Ідеальна дієта – активний спосіб життя і заняття спортом.

4 коментарі

 1. Рома 22.07.2012

  думаю що реально… порою просто варто поміняти хоч щось в раціоні івага піде в низ, ну наприклад пити достатню кіклькість води за добу, якщо цього раніше не робили звісно … то вага піде в низ зватиждень)))

 2. Світлана 11.08.2012

  “Ідеальна дієта – активний спосіб життя і заняття спортом” -100% результат. Я раніше працювалав одній компанії де в мене був дуже напружений графік роботи, все бігом і бігом, частенько забувала про їжу але яка була фігура :)

 3. Kolos 14.09.2012

  дуже цiкавий спосiб збросити декiлька кiлограм за один тиждень…Але я враховую що найкращим спосiбом залишаеться спортивна навантантажнiсть органiзму людини.Але це не зовсiм пiдходить пiд наше життя :)

 4. Вовчик 18.09.2012

  ну якщо прагнути скинути від одного до трьох кілогам – то можливо і дієва річ)) але не більше того, як би ви не старались)) Підтримаю тут світлану, активний спосіб життя – ідеальна дієта, займіться спортом і тіло сааме покаже що вам потрібно міняти в харчуванні!!!

Залиш свій слід в історії