25.03.2019,
Caffe Sport Diets

Початок шляху до досконалості свого тіла

Аліна 25.05.2012 Відгуки про дієти
Початок шляху до досконалості свого тіла

Здоров був, дорогий мій читач мого дієтичного блога. Я вже встигла написати хто я і навіщо мені потрібен цей блог на сторінці “Про мене“. Якщо ти захочеш познайомитись зі мною по-ближче то пиши в коментарі.

Я хочу ще разок змотивувати себе і всіх тих, хто хоче схуднути за допомогою дієт, до практичних дій. Для цього я буду якомога часто писати нові статті про дієти, робити свої рецензії на різні дієти і приймати безпосередню участь в схудненні. Напевне почну марафон схуднення або приєднаюся до вже існуючих. Час підскаже.

А тепер я готую своє тіло до дуже довгого шляху самодосконалості, а свої мізки налаштовую на довге і важке змагання зі своїми бажаннями. Такими як: поїсти в 3 години ночі, з’їсти 3 миски борщу, замість однієї, бажаннями поваляться перед телевізором чи комп’ютером, замість годинного фітнес тренування.

Думаю, що багато хто з вас дуже захочуть приєднаються до мого бажання бути в  стрункому та здоровому тылы. Я буду рада кожному коментарю і кожному новому відвідувачу. Приєднуйся в здоровий світ за допомогою найефективніших дієт , працьовитості і головне – терпіння. Спробуємо пройти цей тяжкий шлях до досконалості тіла разом.

1 коментар

  1. Татьяна 15.08.2012

    Ну головне бажання, буде воно, будуть тренажерні зали, збалансоване харчування, та інше)) головне задатись ціллю і робити все з головою!!! головне опмніть це не легкий шлях, за місяць ви не синете 10-20 кг)))

Залиш свій слід в історії