24.01.2019,
Caffe Sport Diets

Швидка жорстка дієта

Швидка жорстка дієта

Очистити організм здатна швидка жорстка дієта
Як утримати себе від поглинання всіх страв, якими уставлені святкові столи. Ці смачні аромати літають в повітрі і дражнять і без того з’явився з нізвідки апетит. «Спробувати маленький шматочок», – радить розум. А очі відповідають: «як це маленький, будемо їсти поки зможемо»! Правда, знайомий діалог? Зазвичай після всіх цих застіль насилу поміщаєшся в улюбленій одязі. І, як завжди, в голову приходить одна і та ж ідея – сісти на строгу дієту і як можна швидше схуднути.

На перший погляд швидка жорстка дієта так приваблива. Адже вона гарантує за 2 дні скинути зайву пару кілограм. Але, відкинувши ілюзію з мріями, варто заглянути в скелет такої дієти.

Так, швидка жорстка дієта дійсно виганяє з тіла зайві кілограми за лічені дні. Залежно від зашлакованості організму в день зникають від 500 до 1000 грам. Тільки от невідомо чого: жиру, м’язової маси або здоров’я.

Вже давно доведено дієтологами, що швидка жорстка дієта завдає величезної шкоди організму. Адже для людського організму навіть думка про дієту вже збуджує стрес. Все наше єство, запідозривши наближення голодовки, починає ретельно готуватися до майбутніх випробувань і відкладає все більше поганих поживних речовин в своїх жирових складках-кишеньках. Людина сідає на строгу дієту , морить себе голодом, а організм з посмішкою тільки ниє і просить господаря дати поїсти. Господар не реагує, але організм теж не здається. Хто переможе – питання спірне. Але з точністю сказати можна, що жир не зникне в нікуди за кілька днів. А якщо і зникне, то ненадовго.

Хоча швидка жорстка дієта іноді й корисна. Ми – люди, споживаючи жирну і не завжди якісну їжу, забруднюємо свій організм. Це і з’їдена жирна підсмажена качина ніжка, і шматочок молочного порося, і дуже смачна рум’яна смажена картопелька – від усього так важко відмовитися. І організм приймає всю цю нездорову їжу. А одного разу з’являються нестерпні болі. Жахливо неприємно. Але краще ці болі запобігти, ніж випробовувати. Досить влаштовувати для себе розвантажувальні дні раз на кілька місяців. І саме тут прийде на допомогу швидка жорстка дієта . Досить дотримуватися її розпорядку не більше 2 днів. Таке розвантажувальне меню допоможе очистити кишечник, допомогти в роботі печінки, підшлункової залози. Але перш, ніж сідати на такі розвантажувальні дні, слід отримати консультацію лікаря. Адже суворі дієти протипоказані людям із серцево-судинними захворюваннями, виразкою шлунка і деякої формою застуди.

3 коментарі

 1. Вовчик 17.07.2012

  швидко схуднути нереально, точніше реально але з наслідками для здоровя, якщо мати якийсь певний раціон , до якого організм звик, і швидко обрізати себе в харчуванні то буде хворий і серце і шлунок, того до такого роду дієти потрібно підходити поступово!!!!

  • Маргарита 03.11.2012

   Согласна с Вовчиком. Нужно снижать калорийность пищи постепенно. При этом исключить сладкие блюда и сократить потребление мучных изделий. Тогда организм лучше адаптируется к новому рациону

 2. Kurt 22.09.2012

  Звичайно багато, якщо не більшість , людей хоче схуднути. Деякі вдаются навідь до “самокатування” чим завдають собі ще більше проблем. Навідь служителі церкви попереджають що піст є в першу чергу розвантаження душевне і після того тілесне.

Залиш свій слід в історії