18.02.2019,
Caffe Sport Diets

Дієта клініки Майо (Mayo)

Аліна 08.03.2013 Відгуки про дієти
Дієта клініки Майо (Mayo)

Одна зі спеціалізацій клініки Майо – лікування ожиріння, саме тому там створена власна програма схуднення. Вона грунтується на двох головних продуктах для схуднення: яйцях і овочах.

Рекомендації щодо дієти Моє

Результати, яких ви досягнете, будуть помітні, але, на жаль, потрібно буде застосовувати одні й ті ж продукти постійно. На другому тижні меню необхідно трохи модифікувати, але їжа все-таки залишиться колишньою.

Виконуй обов’язкові правила

Дієта клініки Майо базується на кількох принципах. Щодня необхідно з’їдати 4-6 яєць і випивати близько 2 літрів рідини. Можна пити мінеральну воду, трав’яні настої, каву або слабку чай. Уникайте солі і цукру, молочних продуктів з високим вмістом жиру, бобовим, фруктів і алкоголю.

Зверніть увагу на овочі: салат, морква і брокколі, огірки і помідори. Щоб отримати найкращий результат, слід виключити з меню такі продукти, як картопля, жирне м’ясо, солодощі, фруктові соки і газовані напої.

Увага на холестерин

Але слід також пам’ятати, що в одному яйці міститься до 250 мг холестерину. І саме така порція його є припустимою денною нормою для дорослої людини.

Яйця дадуть тобі багато білків

У яйцях міститься величезна кількість високоякісного білка. Його також називають “ідеальним протеїном”. Людський організм здатний засвоїти такий білок практично на 100%. Споживання такого білка у великих кількостях прискорює процеси зміни матерії, активізує метаболізм і полегшує знищення жирів.

Ніколи не забувайте про овочі

Овочі – друга принципова складова дієти клініки Майо, вони забезпечують нас вітамінами і мінералами. Ці елементи необхідні для стимулювання метаболічних процесів і забезпечення їх ефективності. Овочі корисні ще й тому, що містить багато клітковини, яка поліпшує перистальтику кишечника, сприяє спорожнення і позбавляє нас від шкідливих токсинів. Клітковина також виводить з організму вільні радикали, разом з важкими металами і кислотами. Вона життєво необхідна для будь-якої людини, що сидить на дієті, ще й тому, що вміє “обдурити” шлунок, створюючи ефект насичення, завдяки якому нас не відвідує сильне відчуття голоду.

Сім днів першого тижня:

Сніданок: 2 яйця, зварених круто, чашка чорної кави.

Обід: 2 яйця, зварених круто, 200 г варених овочів.

Вечеря: 2 яйця, зварених круто, або 150 г смаженого м’яса, листя салату з соком лимона.

Сім днів другого тижня:

Сніданок: чашка чорної кави, трохи хрусткою випічки.

Обід: 150 г смаженого м’яса, чашка тертої моркви з соком лимона.

Вечеря: 2 яйця, зварених круто або 100 г нежирної шинки, 150 г знежиреного йогурту.

1 коментар

  1. Аліса 13.02.2014

    Скільки повністю триває дієта? Через скільки її можна повторювати?

Залиш свій слід в історії