18.02.2019,
Caffe Sport Diets

Відмінна дієта

Відмінна дієта

Схуднення для жінки стало не просто нав’язливою ідеєю, а сенсом усього життя. Слабка стать постійно не задоволений своїм тілом і готово катувати себе голодом, щоб позбутися від уявного зайвої ваги. Часом, слухаєш дівчину, яка говорить: «я так хочу схуднути … », а подивишся, і думка сама напрошується. Навіщо? Може, навпаки – набрати, щоб злегка округлити форми? Чомусь всі жінки просто впевнені, що їхня краса закладена в ідеальних пропорціях фігури. Але, якщо запитати думку із цього приводу вічних супутників жіночого життя – чоловіків, то всі вони хором скажуть, що кістки і шкіра їх мало приваблюють.

Набагато приємніше обійняти і відчути Жінку, а не музейний експонат. Та й зовсім не тіло – найвище жіноче надбання. І навіть сама відмінна дієта не здатна зі звичайного творіння Бога зліпити Жінку з великої букви «Ж».

Звичайно, все вище сказане можна приймати повністю буквально і зі спокійною душею відправитися на кухню для зустрічі з пончиками. Важливо у всьому знати міру. Повнота і зайва вага – поняття різні і зовсім не пов’язані один з одним. Повнота – це комплекція, закладена на генетичному рівні. А ось зайва вага – це розкіш, яку дозволяти собі жінка ніколи не повинна. Вага повинна завжди контролюватися. Він, звичайно, залежить від зростання, від роду заняття, від спортивних навантажень і від з’їдених під час світлового дня калорій. Підрахувавши за формулами, можна визначити свій ідеальний вагу і кількість необхідних організму калорій.

Яка б відмінна дієта не була, вона все одно залишається дієтою.

Для того, щоб підтримувати свою вагу в нормі, достатньо змінити свій спосіб харчування і підкоригувати продукти. Сама відмінна дієта, яка дасть відмінний результат, це та, що підходить ідеально і не викликає дискомфорт і стрес. Досить привчити себе харчуватися якомога менше, але частіше. Звичайно, ритм життя вставляє свої корективи. Не кожна жінка має вільний робочий графік і можливість спокійно поїсти. В цьому випадку відмінна дієта повинна супроводжуватися постійним перекусом: яблуко, йогурт, стакан соку.

Щоб позбутися від неприємних натільних жирових складочок, з раціону слід виключити копчені і смажені продукти. Також не варто захоплюватися майонезами, жирної сметаною і вершками. Не принесуть користі і такі смачні випічки із здобного тіста. Якщо від булочок і пампушок відмовитися немає сил, то слід закохатися у вироби з листкового тіста. Воно, звичайно, теж калорійно, але в меншій мірі, ніж здоба.

Можна тисячу разів сказати, що відмінна дієта – це правильне збалансоване харчування, де один продукт гармонійно поєднується з іншим. Важливо побудувати свій раціон так, щоб організм отримував усі необхідні вітаміни і мінерали. Коли незвичне меню увійде в постійне русло, жир сам піде в нікуди. А організм віддячить відмінним здоров’ям і відмінною фігурою.

1 коментар

  1. Вовчик 14.07.2012

    ну все описано досить класично))) думаю що на користь піде спортивний зал, а там якщо тренера грамотні то підкажуть як правильно харчуватись – ось і вся вам відмінна дієта)) а так то зрозуміло що поки їсти копчен і жарене похудання не буде!!!

Залиш свій слід в історії