23.04.2019,
Caffe Sport Diets

Дешева дієта

Аліна 03.06.2012 Відгуки про дієти
Дешева дієта

Кожна дієта – це непередбачені грошові витрати. Навіть сама дешева дієта вимагає певних грошових розтрат. Адже не завжди можна знайти все необхідне в холодильнику. Добре починати худнути влітку. По-перше, ціни на живі продукти значно нижчі. А, по-друге, багато давно обзавелися дачними ділянками з грядками. Продукти з власного городу будуть значно корисніше тих, що купуються на ринках.

Якщо питання стосується грошей, то дешева дієта – це та, яка взагалі не потребує розтратах. Висновок: не сідати на неї взагалі. Але це умовивід не підійде нікому. Адже дієта для того і придумана, щоб хоч раз, але помучити себе твердим раціоном. Тому, варто все-таки подумати, яка ж дієта менш витратна.

Дуже цікавий варіант – кефірна . П’ється один кефір цілими днями. Все меню складається в основному тільки з цього напою. Але так витримати організм зможе недовго. Зрештою, худне людина відчуває постійне відчуття болю, яке з часом переростає в біль шлунка.

Другий варіант – це овочева. Кілька тижнів потрібно витримати на варених овочах. Ефект приголомшливий. За два тижні ця дешева дієта здатна викинути з тіла від 7 кілограм. До того ж, овочі дозволяється вживати в необмеженій кількості.

Ще кажуть, що дешево схуднути можна за допомогою фіто-чаю. Цей унікальний напій приглушує відчуття голоду і надає на організм тонізуючу дію.

Але, як не крути, а всі запропоновані варіанти – це додаткові витрати. Що ж виходить? Дешева дієта просто не існує? Не зовсім так. Просто худнути треба трохи по-іншому. Досить заглянути в холодильник і виписати собі окремо на листок всі продукти, які затишно розташовуються на полицях. Після потрібно знайти таблицю калорійності і дописати до складеного списку навпроти кожного продукту кількість калорій. На наступному етапі потрібно пройти найнеприємніше – зважитися і дізнатися свій реальний вагу. При допомоги все відомих формул розрахувати свій ідеальний вагу. Це допоможе вирішити: скільки зайвого потрібно скинути. Якщо ідеальна вага не перевищує 5 кілограмів, то досить ненабагато зменшити норму калорійності в день. Складніше, коли різниця більше. Але не означає, що потрібно відразу урізати весь раціон вдвічі. Просто для досягнення результату потрібно більше часу. І це, навпаки, добре. Адже чим повільніше спалюється жир, тим більше шансів позбутися від нього назавжди.

Тому дешева дієта – це правильно побудована їжа, з’їдається на добу людиною.

3 коментарі

  1. Каролина 16.06.2012

    Я б не хотiла пити цiлий день один кефiр, тому овочева дiэта на мiй погляд виглядаэ краще, з кусочками чорного хлiбу.

  2. Антон 06.07.2012

    думаю , що досить просто пити кефір замість вечері додаючи до нього шоколад чорний, а напротязі дня помірнор їти, ранок більш начиячено, каша наприклад( вона жвикористовується в домашніх умовах часто т оне бути додатковими витратами) в обід суп, а вечером так як писав вище

  3. Олег 04.08.2012

    Правильно, будь яа дієта повинна починатись з розрахунку їх калорійності та власних затрат калорій за день)) За таких умов дісно можна затрачати на харчування меньше)) Дивно що я раніше про це не догадався)) Спасибі, корисна статья

Залиш свій слід в історії