23.04.2019,
Caffe Sport Diets

Дієта «Тотальна зміна»

Аліна 20.05.2013 Найкращі дієти
Дієта «Тотальна зміна»

Ця дієта створена для людей, які вирішили назавжди змінити свої харчові звички. Однак вона гарантує відсутність почуття голоду. Дієтологи демонструють нам, як харчуватися, щоб бути задоволеними як кількістю, так і якістю їжі, при обмеженій кількості калорій. Що таке дієта «Тотальна зміна»? Ця пропозиція – не стільки дієта, скільки встановлення способу харчування, який ми можемо безболісно застосовувати все життя.

Під визначенням «Тотальна зміна» мається на увазі програма здорового харчування, яка не вимагає самовідданості, що часто буває у випадку зі “звичайними дієтами”.

Дієта вимагає скоріше не терпіти відчуття голоду, а систематичності і послідовності в її застосуванні.

Опис дієти або що ти можеш собі дозволити

Підбір продуктів залежить від кількості калорій в них. Вся справа в правильній збалансованості нашої їжі. Краще їсти частіше і ситно, але при цьому піклуватися про енергетичну цінність. Дієта складається з низькокалорійних продуктів, багаті на цінні компоненти. Цією рекомендації досконально відповідають фрукти і овочі, включені в меню.

Зміни своє життя

Дієта повинна супроводжуватися регулярними фізичними вправами, загалом переходом на здоровий, активний, повний руху спосіб життя. Тому рекомендується обмежити переміщення по місту на авто на користь ходьби пішки. Слід прагнути до зменшення стресових ситуацій. Стрес в нашому житті викликає утворення неправильних, а часто і зовсім шкідливих харчових звичок.

Зразкове меню

Сніданок: яечня з 3 яєць, 2 булки з цільного зерна, 200 мл знежиреного молока

Другий сніданок: банан

Обід: бутерброд з індичатини, приготованої на грилі – без добавки соусу, варені овочі

Полудень: мисочка полуниці, винограду або малини

Вечеря: 60 г приготованого на пару лосося, салат, булка з зерном

2 коментарі

  1. Маргарита 06.06.2013

    Каждый человек должен подобрать себе рацион исходя из калорийности пищи, ее полезных качест, а также учитывать нагрузки, которые он выдерживает за день. Тогда, это будет сбалансированное питание

    • Юрий 22.06.2013

      Полностью согласен с Маргаритой. Хочу добавить. Перед тем, как сесть на диету нужно обязательно проконсультироваться у эндокринолога и диетолога

Залиш свій слід в історії