20.04.2019,
Caffe Sport Diets

Швидка дієта в домашніх умовах

Аліна 15.11.2012 Швидкі дієти
Швидка дієта в домашніх умовах

Схуднути, значить змінити себе

Я ставлюся до тієї категорії дівчат, які дуже хочуть схуднути. І в той же час, моя думка: дієта в домашніх умовах не повинна принести шкоду здоров’ю. Хоча, якщо розібратися, будь-яка дієта завдає шкоди організму. Адже схуднення – це, в першу чергу, стрес і дискомфорт. Всі обмеження в харчуванні не призводять ні до чого хорошого. І, відмовляючись на час від одного продукту, все одно дасть тимчасовий результат.

Але схуднути все одно хочеться. І я замислилася над цим питанням серйозно. Чому кожна дієта в домашніх умовах дає тільки тимчасовий результат? А як тільки починаєш харчуватися в старому режимі, то кілограми повертаються на колишні місця. Відповідь очевидна. Просто потрібно дієтичне харчування взяти за основний і на все життя. Хтось скаже, що це просто жах. Але все в реальності не так страшно, як здається. Та й вибір є завжди. Можна, врешті-решт, сидіти на дивані перед екраном телевізора, з заздрістю дивитися на струнких телеведучих і заспокоювати себе, що вони стрункі завдяки ліпосакції.

А взагалі, самообман діє не на 100%. І кожна в глибині душі знає правду. Якщо хочеться носити коротку спідницю і примушувати всіх обертатися від захоплення, то слід реально зайнятися собою і пройти курс антицелюлітної дієти в домашніх умовах. У тому випадку, коли тобі все-таки не хочеться бути схожою на гармошку, яка то розтягується, то звужується, слід задуматися і вирішити для себе: ХОЧУ бути стрункою ПОСТІЙНО.

Для здійснення цієї програми необхідний мінімум. Для початку варто визначити свій надмірна вага, а також стиль життя, тобто наскільки інтенсивно твій рух протягом дня. Саме від цього показника і стоїть далі танцювати. Якщо робота пов’язана з розумовою діяльністю і в основному сидяча, то дієта в домашніх умовах обов’язково повинна включати в себе щоденні піші прогулянки на свіжому повітрі і заняття фітнесом хоча б двічі на тиждень. Якщо робота рухлива, то зовсім не означає, що можна знехтувати пішими прогулянками. Зовсім навпаки. Прогулянка допоможе розслабитися і відпочити від трудового дня.

Що стосується харчування, то тут взагалі легко. Потрібно просто відмовитися від певних продуктів. Точніше від специфічного приготування страв. Щоб швидка дієта в домашніх умовах була з очевидним результатом, потрібно відмовитися від смажених і копчених продуктів і страв, майонезу, мучного та солодкого. Ті, хто сумнівається в моїх словах, глибоко помиляється. Ви ніколи не замислювалися, чому люди, які щорічно постують під час Великого Посту, худнуть без проблем? А все тому, що пісна їжа малокалорійні, корисна і багата всім тим, чого так потребує наш організм. Ось ще приклад: ви коли-небудь бачили товстого вегетаріанця? Думаю, немає. А все тому, що овочі, фрукти, злаки і зелень чудово замінюють і навіть примножують поживні властивості м’яса.

Напрошується очевидний висновок: не потрібна швидка дієта в домашніх умовах, простіше схуднути, лише змінивши спосіб харчування і життя в цілому.

3 коментарі

  1. Каролина 16.11.2012

    Дiэта в домашнiх умовах можлива, але трiшечки складна. Щоб схуднути потрiбно вживати їжу менш калорiйну та насичену вiтамiнами.

  2. Антонович 12.12.2012

    Каролина, я думаю треба більше мати силу волі щоб худати в домашніх умовах, а вже тоді переходити до менш калорійнорї їжі))) що до домашніх умов, то чув що перед їжею слід випивати стакан води, тоді менше їш і вага падає)

  3. Vika 03.02.2013

    ну додайте, для прикладу пробіжки з ранку, то вже буде стимул сидіти на дієті в домшніх умовах, взагалі спортивний спосіб життя стимулює до цього )) коли він стає способом життя то ді і харчуєтесь по спортивному і харчування тає чстиною такого способу життя

Залиш свій слід в історії