21.02.2019,
Caffe Sport Diets

Місячна дієта для жінок

Місячна дієта для жінок

Нічні підказки для схуднення

Давно доведено, що Місяць діє на наш організм. Ми чітко відчуваємо її зміни і піддаємося впливу з космосу. Від її зростання безпосередньо залежить обмін речовин людини. У повню рідина осідає в клітинах, під час перетворення місяця в місяць вода повертається в тканину. Якщо керуватися порадами красуні нічного неба і відповідно харчуватися, то тижнева місячна дієта для жінок допоможе спалити близько 4 кілограм. Це хороший результат. Адже швидка втрата ваги – досить погано впливає на організм. 4 кілограми – це і є та золота середина. До того ж місячна дієта для жінок допоможе правильно розподілити рідину і ферменти, щоб краще переварити і засвоїти їжу.

Зручно і те, що харчування по Місяці може бути як короткочасним, так і тижневим. Людина сама підбирає для себе тривалість дієти. Однак лікарі не рекомендують пропоноване харчування тим, хто хворий на діабет або хворобами, пов’язаними з обміном речовин.

Добова дієта

Починається дієта тоді, коли на небі сходить повний місяць. За добу можна пити лише кип’ячену або профільтровану воду. Допускаються свіжі тільки вичавлені овочеві і фруктові соки. За добу можна позбутися від 1,5 – 2 кг, а також позбавити себе від набридливої набряклості, очистити кишечник від шлаків.

36 годин для схуднення

Дієта під час молодого місяця починається ввечері і триває рівно 36 годин. Основна їжа – різні супи, бульйони. Можна для супу використовувати картоплю, бобові, морква, цибуля та інші овочі. Один раз за ці півтора дні допускається випити бульйон, приготований на м’ясі або рибі. Ця коротка місячна дієта для жінок допоможе схуднути в середньому на 3 кілограми. Щоб ефект був більш відчутний, варто харчуватися тільки овочевими бульйонами.

Схуднути за місяць

Місячна дієта для жінок , що зважилися на 6-денний дієтичне харчування, починається в повний місяць. Потрібно харчуватися близько 5 разів на день і по немногу. У першу добу дозволяється їсти тільки сирі або варені овочі. У наступні два дні основний раціон – це варені гриби і свіжий ананас. Гриби – низькокалорійні, містять білок, який сприятливо впливає на м’язи і організм в цілому. Ананас – унікальний продукт, у складі якого речовини, здатні розщепити жирові клітини і налагодити роботу ШКТ.

Наступний день – день повного голоду. Можна пити воду і чай без цукру. Його винести особливо важко. Але дуже корисно. За день голодування з організму вийдуть шлаки і негативні речовини, розщеплені напередодні ананасом.

Дієта для молодика

Ця місячна дієта для жінок починається за 3 дні до народження нового місяця і наступні 2 дні. Всі п’ять днів можна їсти тільки варені і сирі овочі. Обмежень немає, але завжди слід пам’ятати про міру. Краще вийти з-за столу з легким голодом, ніж з почуттям важкості в шлунку.

Щоб місячна дієта для жінок не стала тортурами, краще починати з доби і поступово перейти до тижневого харчування. Навіть, якщо в результаті кілограми не зникнуть так, як хотілося, то позитивна сторона все одно буде. Адже така дієта допоможе очистити організм від шлаків.

1 коментар

  1. Klim-klim 12.08.2012

    ого, не думав що повний місяц так впливає на вагу тіла, однак можу сказати , що як мінімум такою дієтою жіночки собі не зашкодять… Більше того супи і бульйони це досить корисно, ну і те що за 36 годин можна скинути 3кг виглядає досить реально

Залиш свій слід в історії