23.04.2019,
Caffe Sport Diets

Дієта для чоловіків від живота

Дієта для чоловіків від живота

Позбутися від животика допоможе жінка

Чоловіки, хоч і не так, як жінки, але схильні до повноти. І якщо жінці достатньо помучити себе дієтою, то чоловікові доведеться ой як попітніти, перш, ніж фігура позбутися зайвого і особливо від живота.

Від чого у чоловіків з’являється живіт?

Причин достатньо:

Перша. Надмірне вживання алкоголю і в основному пива. Пиво – напій підступний, який у своєму складі таїть речовини, які здатні з чоловіка зробити жінку. Звичайно, тільки візуально. Адже, якщо подивитися на любителя випивати пива, то неозброєним поглядом відразу стануть помітними виросла обвислі груди, звисаючий живіт, оброслі жиром стегна. Багато хто скаже – така комплекція. Але, не варто себе обманювати, – усьому виною саме пиво.

Дієта для чоловіків від живота , як така, на жаль, не існує. Є лише правильний спосіб життя і спорт. Щоб позбутися ненависного живота потрібно щодня займатися спортом. Дуже доречно кожен день качати прес. Адже тільки він через якихось півроку з’їсть небажаний животик в пух і прах.

До того ж, щоб якимось чином нормалізувати свій спосіб життя, крім алкоголю, варто відмовитися від жирної їжі. Особливо дієта для чоловіків від живота забороняє вживати свинину. Це м’ясо містить найбільшу кількість жирів, яке насилу перетравлюється організмом.

Проте, слід розібратися, навіщо чоловікові взагалі худнути. Якщо відкинути варіанти, коли причина – хвороба, то залишається тільки одне – худнути заради жінки.

Так, найкраща дієта для чоловіків від живота – це жінка. І не тільки тому, що вона готує їжу і годує домочадців своєї куховарство. Вона – його муза, його радість і щастя. Та, заради якої хочеться звернути гори. Але, щоб звернути гори, слід підкорити вершини. Але вершини підкорити неможливо з круглим животиком. Ну, так що ж? З цим не боротися? Швидше навпаки, шукати причину і викорінювати її.

Чому чоловіки товсті? Або це кимось передбачено на генетичному рівні, або сидячий і нерухомий спосіб життя дає про себе знати. Хоча, можливо, варто лише змінити свій звичний образ харчування. Але і це, знову не причина. Бажання їсти їжу виникає зазвичай під час стресів. Саме тому гамбургери здаються такими улюбленими і бажаними. А ще дуже серйозно впливає харчування в дитинстві. Їли бабуля улюбленого внука пичкала рум’яними ватрушками, то ожиріння в дорослому віці – 100% забезпечено і ніяка дієта для чоловіків від живота не врятує.

10 коментарів

 1. Леон 16.08.2012

  сама хороша цитата в статті” найкраща дієта для чоловіків від живота – це жінка” а насправід просто потрібно дивитсь за собою постійно))) і не буде поставати питанян в дієті, чоловік повинен бути спортивним завжди!!!!

 2. Бур 08.09.2012

  Да, с таким животом надо как можно больше двигаться. Ну и конечно следить за питанием – побольше овощей и фруктов, поменьше жирного.

 3. Толя 12.10.2012

  )))) думаю справжні чоловіки не повинні доводити себе до такого стану – є спортивні зали, не хватає часу, займайтесь пробіжками… А так виходить шо поки грім не вдарить піп не перехреститься!!!! Спочатку доводимо себе до незрозумілого стану, а тоді мучаємся голодаючи!!!

 4. Василий 12.12.2012

  Именно сидячий образ жизни доводит нас до подобного состояния. У меня весь рабочий день за компьютером, да и что греха таить свободное время практически тоже посвящено этому достижению цивилизации. Вот и возникла необходимость найти решение проблемы живота. Попробую обязательно.

  • Валера 04.02.2013

   Согласен с Василием. Большой живот появляется у мужчин, связанных с сидячей работой – компьюторщики, водители, офисные работники и т.д. По этому им обязательно нужно, время от времени, садиться на диету, например, которую представили в статье

 5. Александр 16.03.2013

  Конечно тип работы тоже влияет – но все зависит только от самого человека. Если человек хочет следить за собой – он будет следить и у него не будет живота хоть он 10 раз компьютерщик, водитель или офисный работник. Да и какие диеты – спорт вот единственный выход….
  А вообще лучшее средство от живота у мужчин – хорошая сексуальная партнерша))

 6. Валерий 09.04.2013

  А у меня вот такой вопрос. После инфаркта я сильно поправился и у меня появился маленький живот. Меня волнует это. Как можно избавиться от него? Учитывая, что мне нельзя заниматься физическими нагрузками вообще!

 7. Lena 26.04.2013

  Да можно все – и пиво, и свинину, но только в меру и без перебора. Чаще вставать из-за компьютера. Любить свою жену или подругу. И все – ты – Аполлон!

 8. Саньок 20.05.2013

  Я вважаю шкідливі звички, та сидячий спосіб життя – саме це є причиною того що частина чоловіків страждають на ожиріння. Я веду здоровий спосіб життя, кожен день займаюся спортом, сижу за компьютером не більше 3 годин в день, і при цьому маю досить спортивний вигляд, і ніякого жиру. Всім раджу…

 9. Ольга 22.05.2013

  Я полностью поддерживаю Александра в том, что наше здоровье находится в наших руках. Даже если работа сидячая, надо обязательно двигаться. Бросать компьютер после работы и пройтись по свежему воздуху несколько километров обычным шагом. Не ехать с работы домой на транспорте, а прогуляться. Не зря говорят, что “движение-это жизнь”. Тогда и животик уйдет.

Залиш свій слід в історії