23.04.2019,
Caffe Sport Diets

Дієта під час вагітності

Дієта під час вагітності

Правила використання дієти під час вагітності

Чи потрібна дієта під час вагітності ? Однозначно на це відповісти складно. З одного боку, майбутня мама повинна отримувати повноцінне і різноманітне харчування. Адже вона носить дитину, яка всередині розвивається і саме зараз має потребу у всіх корисних компонентів. Але з іншого боку, повнота матусі не дуже сприятливий чинник, через який можуть виникнути безліч неприємностей і проблем.

Так що ж робити? Сьогодні дієтологами розроблено безліч меню, які допоможуть вагітній жінці нормалізувати природний набір ваги. Адже, коли жінка набирає кілька грам в тиждень – це нормально. Потрібної дієта під час вагітності стане в тому випадку, коли надбавка у вазі за тиждень буде більше кілограма. Що необхідно знати жінці, яка чекає дитину, про харчування в цілому?

По-перше, потрібно харчуватися частіше і помалу. Для вгамування постійно присутнього голоду краще замість смачного печива з’їсти яблуко або нежирного сиру. До речі, про сирі. Під час вагітності його потрібно їсти кожен день. Так, це важко. Але в майбутньому ваш малюк віддячить вам за цю турботу. І, звичайно, організм не залишиться без подяки.

По-друге, харчуватися краще, підраховуючи калорії. Це зовсім нескладно і навіть цікаво. Щоб дієта під час вагітності не дратувала, можна весь процес перетворити на гру: завести зошит і записувати туди все, що було з’їдено протягом дня, а ввечері – підрахувати результат. Якщо опустити індивідуальні особливості, то добова потреба в калоріях вагітної становить близько 2500 калорій в день. Якщо жінка не вклалася в це число, варто з вечора запланувати меню на завтра, розписавши кожен продукт.

По-третє, ніяка дієта під час вагітності не замінить фізичні навантаження. І не потрібно говорити, що при вагітності їх потрібно максимально скоротити. Це не вірно в корені. Жінка в положенні повинна щодня здійснювати піші прогулянки, займатися фітнесом для вагітних. Дуже корисно плавання.

І найважливіше – результат. Слід чітко усвідомити: дієта під час вагітності не призводить до схуднення. Вона спрямована в зовсім інший бік і служить для того, щоб жінка не повніла занадто швидко. А якщо повнота неминуча, то дієта допоможе затримати появу небажаних кілограм. Також при вагітності потрібно відучити себе заїдати поганий настрій чи стрес. Адже вони – вірні супутники всі дев’ять місяців. Навіть уявити страшно, що станеться з жіночим тілом, якщо кожен перепад настрою буде супроводжуватися шоколадкою або тортиком з повітряним кремом.

3 коментарі

  1. Даша 17.08.2012

    Дієта під час вагітності обов’язково. Я сама матуся 2 диточьок, при першої вагітності їла усе. Результат 20кг зайві . Але при другій вагітності вирішила спробувати дієту для вагітної, як результат ні яких зайвих кіло, дитина здорова!! Так що майбутні матусі не треба їсти усе. Найкраще харчуйтесь вірно и не требо боятися дієтю

  2. Мими 16.09.2012

    звиччайно що жінка повинна слідкувати за харчуваннеям в період вагітності… бо деякі мами не слідкують за цим і дітки потім хворі народжуються, правильно вв статтіф зазначили про фізичні навантаження!!!!!

  3. Andrey 18.11.2012

    справді толково написано)) головне під час вагітності зберегти здоровя матері та дитини, про що подбали автори статті, грамотно все описано, потрібно їсти багато вітамінів, та не обмежувати себе в їжі, правильним є те що краще рахувати каллорії і підбирати по цьому оптимальний склад їжі!!!!

Залиш свій слід в історії