25.03.2019,
Caffe Sport Diets

Дієта манекенниць

Аліна 24.10.2012 Ефективні дієти
Дієта манекенниць

Бути схожою фігурою на манекенницю, можливо, мріють не всі жінки. І я їх розумію. Кому хочеться бачити в дзеркальному відображенні шкіру, натягнуту на кістки. Все-таки жіноче тіло – це м’які і пружні округлості. Але, що стосується підтримки тіла в постійних обсягах, манекенниці таки справжні професори. Адже в їхньому бізнесі досить поправитися на кілька нікому непомітних грамів, як відразу опиняєшся без роботи. Звичайно, манекенниці проводять багато часу в спортзалах і фітнес – клубах. Але без спеціального харчування навряд чи можна зберігати фігуру. Тому пропоную сьогодні поговорити на тему: дієта манекенниць . І головне, чим їх дієта відрізняється від всіх інших.

А відмінностей достатньо. По-перше, заборон стільки, що простіше порахувати дозволене. Так, дієта манекенниць дозволяє молочно-кислі продукти, злаки, фрукти, овочі і деякі смакоту.

По-друге, кількість споживаної їжі має бути не більше 400 грамів на день. Це необхідно для того, щоб і без того плоский животик і маленький шлунок зменшилися в розмірах.

Однак і це далеко не все. Якщо хочеться мати фігуру манекенниці з атлетичною статурою, то варто протоптати дорогу в тренажерний зал.

Але поговоримо більше про самих продуктах. Щоб стати власницею 90-60-90, варто зібрати всю свою силу волі і приступити до харчування. Невелике спостереження: всі публіковані дієти манекенниць обіцяють результат через тиждень. Не варто цьому вірити. Адже моделі сидять на такому харчуванні майже все життя і щодня. Тому – це величезна помилка, що тиждень мук подарує чудовий результат і надовго.

Отже, дієта манекенниць пропонує ранок починається з знежиреного йогурту, свіжого соку або несолодкого чаю. На обід – злаки і салат з варених або свіжих овочів. Вечеря – все той же йогурт або не калорійний салат.

Як бачите, меню не дуже різноманітне. Але це ще не все. У реальності, звичайно, дієта набагато цікавіше. Плюс до всього іншого, дієта для манекенниць дасть результат, якщо відмовитися від солі взагалі. Так, це складно. Враховуючи, що людина звикла до того, що їжу потрібно солити. Але насправді відмова від солі помітний і відчуємо тільки в перші кілька днів. Потім недосіл взагалі не помічаєш.

Важко дасться дієта манекенниць тим, хто не може відмовитися від м’яса і особливо від свинини. В цьому випадку, краще взагалі не сідає на дієту моделей-манекенниць, а віддати перевагу іншій дієтичної розробці. Наприклад, кремлівської дієти.

3 коментарі

 1. Карлос 02.12.2012

  ну я не прихильник такої дієти, що жце за їжа по 400 грам в день??? і потім ви бачили що з тими моделями робиться, свого роду дистрофія, тіло становиться не природньо худе… А де мясо??? воно потрібне в розумній кількості будь якому живому організму!!!

 2. Дон 02.02.2013

  думаю, що якщо слідувати написаному, то ніякої дистрофії не буде!!!!, тим більше якщо присутні фрукти та кисломолочні продукти…. Напевно дистрофія виникає в тих моделей які, переборщують по відношенню до цієї дієти, та воодять нові непотрібні заборони на їжу!!!!

  • Соня 04.04.2013

   Согласен с Дон. Если не придерживаться полностью этой диеты, а пытаться ускорить процесс на свое усмотрение, можно заболеть не только дистроффией, а и онорексией

Залиш свій слід в історії