24.01.2019,
Caffe Sport Diets

Які дієти найефективніші?

Аліна 25.05.2012 Ефективні дієти
Які дієти найефективніші?

Жінка більш педантично ставиться до своєї зовнішності, ніж чоловік. Здавна жінки, прагнучи зберегти свою фігуру і красу, закликали на допомогу різноманітні дієти, незважаючи на дискомфорт, який вони доставляють. І готові піти на все, щоб позбавитися від зайвої ваги і зберегти тонку талію. Для цього шукають найефективніші дієти .

В даний час схуднення не тільки не втратило своєї актуальності, а стало якимось світовим пошестю.
Що таке дієта? Це ні що інше, як голодування у м’якій формі. Надлишок ваги обумовлений надлишком енергії в організмі, викликаний повноцінним харчуванням, і недостатньою фізичним навантаженням. Вуглеводи і жири в організмі не повністю згоряють, а здебільшого перетворюється в жир.

Взагалі до дієт потрібно відноситься обережно і підходити до них індивідуально. Навіть якщо це найефективніші дієти! Організми у всіх різні і те, що походить для одного організму, може не підійти для іншого. Головне не перестаратися в своєму прагненні схуднути. Адже обмежуючи себе в раціоні, ми позбавляємо свій організм якихось поживних речовин, вітамінів, необхідних для його нормального функціонування.

Перш сісти на будь-яку дієту, обов’язково порадьтеся з лікарем! Може бути, для Вас є якісь протипоказання і Ви можете завдати непоправної шкоди своєму організму. У всьому має бути відчуття міри.
Існує безліч різних дієт – білкові, швидкі, монодієти, низькокалорійні, Низьковуглеводні, лікувальні, роздільні і т. д. Яку ж з них вибрати? Який віддати перевагу? Масу прикладів різних дієт можна знайти в Інтернеті або книжковому магазині. Ви звичайно будете шукати найефективніші дієти! Що ж, всі хочуть найбільшої ефективності в максимально короткий термін. Бажання зрозуміле. І ще раз – спочатку порадьтеся з лікарем .

Ось приклад однієї з дієт:
Супер дієта за тиждень

1 день: 1л молока або кефіру і склянку томатного соку. І все!
2-3 день:
Сніданок: 2 яблука або апельсин.
Обід: овочевий суп без картоплі, салат, шматочок чорного хліба.
Полудень: фрукти.
Вечеря: салат або вінегрет, шматочок чорного хліба.
4-5 день:
Сніданок: чай, хліб (чорний) пів-ложки меду.
Обід: шматок риби або м’яса (яловичина) або курка зварити і з’їсти разом з бульйоном шматочок хліба.
Полудень: чай або молоко з сухарем
Вечеря: 2 варені яйця, стакан кефіру і шматочок хліба.
6-7 день: так само як і 1 – 2 день, 8 – 9 день так само як 4 – 5.

Дієта заснована на роздільному харчуванні.
Бажаємо успіху!

4 коментарі

 1. Каролина 05.06.2012

  На сьогоднiшнiй день всi марять дiэтами, але якщо дiйсно почати худнути, то потрiбно за цим слiдкувати, бо можуть виникнути проблеми зi здоровям.

  • Тоха 01.10.2012

   Согласен с Каролиной и добавлю. Человек должен следить за своим рационом не только в период диеты, а и после. Потому что, самое главное после диеты – удержать свой вес на достигнутой планке

 2. Антон 19.07.2012

  читав на сайті про білкову дієту на мій погляд сама краща, там 4-5 разове харчування, плюс дає реальний ефект і не заставляє відказуватись від багатьох страв які їш кожежн день)))) головне тільки не збиватись з режиму

 3. вовчик 22.07.2012

  важко сказати яка дієта є самою ефективною… все салежить від індивідуальних та фізіологічних особливостей організму людини, від її обміну речовин, способу харчування, фізичних навантажень, та навіть матеріального стану))

Залиш свій слід в історії