25.03.2019,
Caffe Sport Diets

Фітнес дієта для схуднення

Фітнес дієта для схуднення

Весела і смачна фітнес дієта для схуднення
Фітнес – наймодніше і популярне слово серед жіночої половини населення нашої планети. З упевненістю можна сказати, що багато хто не розуміють суть самого слова і вважають, що фітнес – це регулярне виконання певних спортивних вправ. Але насправді, все зовсім по-іншому. Займатися фітнесом – це значить об’єднувати правильне харчування з фізичними вправами і чути голос власного організму.

На допомогу худнуть була підібрана спеціальна фітнес дієта для схуднення. Для того, щоб візуально відчути результат, дотримуватися її необхідно не менше місяця . Фітнес-дієта для схуднення належить до тих типам харчування, які витримати досить просто. Під час курсу людина не відчуває ні голоду, ні нестачі вітамінів, ні дискомфорту в кишечнику. За місяць при відповідально виконанні всіх розпоряджень у меню, можна скинути близько 4 – 5 кілограм. Досягти позитивного результату допоможуть фітнес – вправи. Без них ніяк не обійтися. Адже без спортивних навантажень привести тіло в порядок майже неможливо. Адже повнота здатна розтягувати шкіру до немислимих розмірів. Коли людина худне, шкіра стає в’ялою, обвислі. Підтягнути м’язи допоможе тільки правильно спланована фізкультура.

Фітнес дієта для схуднення є низькокалорійної, прекрасно збалансованою. В добу допускається вживати різну їжу, яку пропонують дієтологи в меню дієти, але не перевищувати поріг в 1400 калорій. Це одна з обов’язкових умов. Важливо випивати за добу не менше 2,5 – 3 літрів рідини. Це може бути зелений чай, сік, мінеральна не газована або кип’ячена вода. Їжу потрібно приймати якомога частіше і помалу. Їсти краще повільно, ретельно пережовуючи їжу. Виходячи з-за столу, організм повинен відчувати почуття голоду. Чому? Всі наші бажання породжує мозок. Дуже часто нас відвідує думка: з’їв багато, а голод не зник. Це відбувається тому, що до мозку ще не дійшла інформація, що шлунок наситився. Саме тому, коли встаєш з-за столу після щільного обіду на швидку руку, відчуття таке, що живіт ось-ось лусне. Вечеряти потрібно не пізніше, ніж за 2 години до сну. Також яка готується їжа не повинна бути смажена. Для приправки салатів краще використовувати рослинні масла, а не майонезом. Від солі відмовлятися не варто. Вона незамінна для людського організму, але солити їжу потрібно помірно.

Обов’язковим пунктом фітнес дієти для схуднення встановлює правило: щодня по 30 – 40 хвилин балувати себе інтенсивними фізичними навантаженнями.

Спочатку дієта здається нестерпним, але вже через тиждень організм звикає і особливого дискомфорту не виникає. А користі від такого меню багато. По-перше, вага йде поступово і не створює стресового стану. А по-друге, з відходом ваги нормалізується обмін речовин, з’являється бадьорість, поліпшується загальний стан.

2 коментарі

  1. Лик 01.06.2012

    напевно сама оптимальна і розумна дієта на цьому сайті!!! Мало того що фітнес приведе до спалення зайвих калорій, але ж і дасть великий плюс здоровю організм, зміцненню його іммунітету)) Заняття спортом стимулюють виробленяя гормону щастя, тому на цю сторінку увагу звертайте самим першим чином!!!!

  2. Николай 09.11.2012

    Для людей занимающихся любым видом спорта нужны витамины и белки. Так что диету надо соблюдать такую что бы не навредить организму.

Залиш свій слід в історії