25.03.2019,
Caffe Sport Diets

Білкова дієта для вагітних

Білкова дієта для вагітних

Білкова дієта для вагітних – незамінний помічник на всі 9 місяців

Вагітність – знаменна подія у житті кожної жінки. Адже скоро вона спіткає всю принадність материнства. Крім радості очікування, кожна вагітність приносить зайві кілограми. Звичайно, в цей період цілком природно повніти, адже росте плід. Але зайва вага будь-якій людині приносить відчутної шкоди, а для вагітної є однією з найстрашніших небезпек. І, коли надбавка у вазі перевищує допустимий графік, слід звернути увагу на спеціально розроблену для вагітних білкову дієту.

Спеціальна білкова дієта для вагітних допоможе жінці не набирати вагу занадто інтенсивно і подбає про вживання тієї кількості вітамінів, які необхідні для розвитку плода. В її основі – білкові продукти. В день потрібно з’їсти 100 – 120 грам білків, причому близько 80 грам повинні бути білки тваринного походження. Звичайно ж, якщо жінка сидить на білковій їжі, зовсім не означає, що не можна вживати вуглеводи. Але вуглеводів допускається з’їдати якомога менше.

Кожен день в меню вагітної жінки повинні бути такі продукти, як сир, яйця, молоко, сир. Дуже корисні і зовсім не викликають повноту зелені овочі і фрукти. Якщо хочеться яблук, наприклад, то замість червоного, краще з’їсти зеленого або жовтого кольору.

У свій раціон білкова дієта для вагітних включає м’ясо та морепродукти. Готувати їх бажано на пару. Такий спосіб термічної обробки збереже корисні елементи і вітаміни. Сидячи на дієті, не потрібно їсти шоколад, борошняні вироби, згущене молоко, солодкі фрукти. Строго забороняється цукор і алкоголь.

Для жінки білкова дієта для вагітних не тільки служить помічником у коригуванні ваги, але і приносить неоціненну користь. Білки необхідні для росту і розвитку плода, вони зміцнюють плаценту, матку. Також вони допомагають накопичити грудне молоко. А яку колосальну користь вони приносять імунній системі. Кожна жінка під час вагітності має дотримуватися того раціону, який пропонує білкова дієта для вагітних . Якщо організм не отримає необхідну норму білка, то білковий дефіцит стане величезною загрозою для здоров’я матері і життя дитини. І, звичайно, перш, ніж складати меню, обов’язково слід проконсультуватися з лікарем.

2 коментарі

  1. Вовка 19.07.2012

    ну все досить правильно описано, шановні жінки , візьміть собі на замітку))) Думаю в період вагітності , не тільки на білки слід насідати, потрібно вживати всі вітаміти і не думати про збільшення ваги тіла!!!!

  2. Маргарита 04.02.2013

    Думаю, в период беременности женщина не должна отдавать предпочтение каким- либо одним продуктам. Нужно употреблять разные, так как., уже в период вынашивания у ребенка формируется адаптация к ним

Залиш свій слід в історії