18.02.2019,
Caffe Sport Diets

Жіноча дієта

Жіноча дієта

Колись, за часів творчості Мікеланджело і Рембранта, ідеал жіночої краси був в звисаючих жирових складочках різних принад, в пристойно помітному целюліті і гордовито мріє погляді. З тих пір води витекло немало. Помінялася мода, погляди, поняття краси і жіночності. Але одне залишилося незмінним – чоловіки все також схиляють коліна перед слабкою статтю і готові на будь-які вчинки заради усмішки коханої. Для більшості чоловіків жіноче тіло – товсте або худорляве – залишається найбажанішим і коханим. Адже це тіло коханої. До того ж, сильна стать не розуміє, навіщо потрібна взагалі жіноча дієта

Чого не скажеш про милих дам. Вони самі винахідливі. Придумати чергову тортури для себе – простіше простого. Кожна жіноча дієта – це цілий набір заборон, часом абсолютно безпідставних. Це не можна, від того відмовитися, це не підходить. Багато лікарів взагалі дивляться на існуючі сьогодні дієти з здриганням і таємним сміхом. Адже більшість раціонів хоч і здатні вигнати з тіла жир і зайве, але в той же час з кілограмами йде і здоров’я, і енергія, і гарний настрій. Ні, сказати, що кожна жіноча дієта завдає шкоди абсолютно неправильно. Просто вона не до кінця продумана. Організм жінки щодня потребує постійного підживлення вітамінами і мінералами. В молодості брак корисних речовин майже непомітна. Проблеми починаються вже в зрілому віці. І, часом, проблеми вирішити неможливо. Тому, краще худнути під наглядом лікаря-дієтолога, який, вивчивши, скаже, чи підходить дана жіноча дієта організму чи ні.

Ніколи не потрібно вірити, що корисні монодієти або тижневі розвантажувальні дні. Крім шкоди і стресу вони не принесуть нічого. До того ж розвантажувальні день – повинен бути день, а не більше. Якщо продовжити розвантаження, то можна серйозно нашкодити як кишечнику, так і печінці. Сьогодні модно для оздоровлення пити різне рослинне масло з лимоном і соком. Важко сказати, що оздоровлюється. Але одна з упевненістю можна стверджувати, що такий спосіб очищення дорівнює походу по краю прірви: один невірний крок – і політ у невідомість.

Однак не все так сумно. При бажанні можна з усіх цікавих дієт зібрати свою – унікальну і педантично підібрану. Така своя жіноча дієта буде легко переноситися, не зашкодить здоров’ю і, головне, буде в радість. А, отримуючи задоволення від дієтичного харчування, кожна людина, худнувши, буде в повній мірі насолоджуватися життям.

2 коментарі

  1. Вовчик 15.08.2012

    ахаха, так так , жінки як придумають, то слів завжди бракує))) наприклад не сндіють, хоча сніданок, це основний прийом їжі)))) чи відмовляються їсти те що взагалі не впливає на набір ваги)) Мооя подруга взагалі все життя на дієті, не їсть того, не їсть сього, зате з чайом їсть білий хліб з варенням))))))))))) ось вам і дієта жінноча!!!!=)))))))))))))))))))

  2. Наташа 27.11.2012

    Дякуємо на доброму слові,за розуміння та підтримку у анарексичному світі і хім – продуктів ,що надувають нас ,як повітряні кульки.
    Також стреси.
    Особисто я вважаю,що є і шкідливіші продукти серед “корисних”.

Залиш свій слід в історії