21.02.2019,
Caffe Sport Diets

Які дієти найефективніші

Аліна 02.06.2012 Ефективні дієти
Які дієти найефективніші

Ефект залежить не від дієти

Питання, які дієти найбільш ефективні , виникає у кожного охочого схуднути. Відповідь знайти набагато важче. І справа не в тому, що одна дієта краще, інша гірше. Всі дієтичні раціони направлені для боротьби із зайвими кілограмами. Усі дієти приносять, нехай найменший, але результат. Незалежно від складу дозволених продуктів, старі тісні сукні все одно якось стають актуальними. Адже результат, може і не скоро, але все одно прийде. Головне прагнути і дуже хотіти.

Сказати однозначно, які дієти найефективніші – неможливо. Адже світ худне людини величезний. Одні отримують бажану фігуру, тільки лише відмовившись від солодких пончиків на ніч, іншим допоможе тільки фруктовий йогурт, треті худнуть, харчуючись одним м’ясом. Є й такі, для кого взагалі не підійде жоден варіант дієтичного харчування, а повнота пов’язана зовсім з іншою причиною.

Однак спробувати відповісти, які дієти найбільш ефективні , все-таки можна. Тільки слід копнути глибше.

Отже, причина повноти буває декількох варіантів. Сама основна – це порушення обміну речовин і серйозні захворювання. Побороти повноту, викликану хвороб, можна тільки лікуванням. Друга причина – не менш вагома – це малорухлива життя. Як часто буває: сидяча робота, відпочинок на дивані, сон і знову сидяча робота. Багато людей вже давно забули про користь прогулянок на повітрі, активного відпочинку, спорту. І, коли через повноти потрібно міняти всі двері в будинку, людина замислюється про те, які дієти найефективніші . Тільки тепер думати потрібно не про дієту, а про зміну власного режиму.

Ще однією з постійних причин появи зайвої ваги у жінок – це гормональні перебудови організму і вагітність. Але тут з природою боротися майже неможливо. У ці періоди краще просто слідкувати за тим, що поглинається ротом і пити вітаміни. Адже і гормональний сплеск, і вагітність – це тимчасово. Прийти в форму кожній жінці під силу, тільки терпляче потрібно йти до мети.

Тому, які дієти найефективніші, кожен відповість собі сам. Але завжди потрібно спочатку викорінювати причину, а вже потім боротися з нею.

1 коментар

  1. Васерман 25.09.2012

    все вірно)) мало рухомий спосіб життя дає ріст ваги… Займіться спортом і буде вам і обмін речовин на висоті і вага буде в нормі і тіло буде красивими, тай здоровіше будете)) Хоча зі всіх дієт на цьому сайті для себе видліив, дієту збалансованого харчування – дійсно хороша річ!!!!

Залиш свій слід в історії