20.04.2019,
Caffe Sport Diets

Вітамінна дієта

Аліна 03.10.2012 Білкові дієти
Вітамінна дієта

Корисна вітамінна дієта

Якщо бажання схуднути довелося на кінець зими або початок весни, то серед усього достатку дієт, віддати перевагу потрібно тієї, яка допоможе заповнити вітаміни. Прекрасний варіант – вітамінна дієта. Як то кажуть: два в одному. З одного боку, вона допоможе зміцнити імунітет, з іншого – позбавить від запасів жирку, накопиченого за зиму.

Сама дієта відноситься до числа тих, які легко переносяться. Харчуватися певним методом слід не менше одного тижня. Дозволяє вітамінна дієта небагато. Але цього цілком достатньо, щоб не відчувати дискомфорт. Для вгамування спраги слід пити шипшиновий настій, зелені чаї , свіжі соки і кип’ячену воду.

Позитивний результат можна побачити вже через чотири дні.

До цього часу вага не буде істотно змінюватися. А от після четвертого дня дієти за добу може зникнути більше кілограма ваги. Ще одна перевага, вітамінна дієта абсолютно нешкідлива. Вона навіть корисна. Свідоцтво тому – її приписують навіть вагітним у разі надмірного збільшення у вазі. А вже якщо майбутній мамі вона не шкідлива, то звичайній людині вже точно безпечна.

Коли ухвалено рішення сідати на дієту, слід переглянути запаси в холодильнику і поставити жирні хрести заборон на їжу, що містить жири і вуглеводи і знаки оклику на вітамінах і білках. Також вітамінна дієта не дозволяє вживати в їжу соуси, кетчупи, сметану і спеції. Єдине, що дозволено: це злегка солити приготовані страви. Всі дозволені продукти слід приймати згідно схемам роздільного харчування. Їсти краще через кожні два з половиною години, а в перервах пити більше рідини. Проте слід врахувати, що морси, соки та чаї не повинні бути дуже гарячими чи навпаки дуже холодні. Часте харчування і рясне пиття буде притупляти почуття голоду і шлунок скоріше звикне до вживаної їжі.

Меню кожен може скласти свою індивідуальне. Головне, щоб прийоми їжі чергувалися. Наприклад, білкові компонент на перший сніданок, вітамін – на другий. Для наочності пропонуємо таке меню:
7.30 – варені яйця 1-2 шт. (Білок);
10.00 – 1 апельсин (вітамін);
12.30 – 250 грам вареного м’яса птиці (білок);
15.00 – яблука (вітамін);
17.30 – варена риба (білок);
20.00 – 2 огірка (білок).

Таке чергування дуже важливо. Фрукти слід вибирати не дуже солодкі. Крім фруктів можна їсти сирі або відварені овочі. А от від картоплі взагалі краще відмовитися. М’ясо можна замінити вареною ковбасою або сосисками. В раціон також потрібно включать нежирний сир і сир.

Щоб закріпити результат, то не варто продовжувати дієту більше, ніж на сім днів. Однак, якщо результат вітамінна дієта не принесла бажаний, то варто після першої спроби зробити перерву на два тижні і після повторити. А якщо вдасться привчити свій організм до роздільного харчування, то вам ніякі дієти не будуть потрібні.

1 коментар

  1. Тренер 19.11.2012

    дієва штука і до того ж досить смачна, , хоча всеж мені здажться важка для організму, дієвіше після 6 пітримувати організм фруктми для прикладу на мій погляд.. важко віриться що людина яка багато їсть одразу сприйме таке меню)))

Залиш свій слід в історії