23.04.2019,
Caffe Sport Diets

Дієта збалансованого харчування

Аліна 09.02.2013 Білкові дієти
Дієта збалансованого харчування

Менше вживати солодке і борошняне

Борошняна продукція і солодке забезпечують організм вуглеводами, які моментально перетворюються на жир. Після зниження кількості вживання таких продуктів ваше тіло автоматично змінить свій метаблізм. Навіть більше того – замість отримання Енергія з плитки шоколаду, ви виробите її з власного накопиченого жиру. Який результат? Краще в цій дієті: ви не ходите постійно голодним, але продовжуєте втрачати кілограми. Як? Просто вживаючи більше протеїнів.

Пам’ятайте: ця дієта має сенс тільки в тому випадку, якщо вона стає органічною частиною вашого щоденного життя. Вам не потрібно позбавлятися від основного джерела вуглеводів – хліба і пасти. Досить просто скоротити їх вживання до некритичного рівня. Після того, як ви зрозумієте, що вже маєте фігуру вашої мрії, можете поступово повертати вуглеводи в свій раціон. Але якщо ви повернетеся до вживання шоколаду, то повернетеся і до своєї первісної ваги.

Ви станете красивіше і здоровіше

Рівень холестерину в крові знизиться, знизиться і кров’яний тиск. Три місяці – кращий термін для такої дієти. За цей період ви скоро будете втрачати зайві кілограми.

Збалансована дієта дозволяє вам залишатися молодим. Людське тіло складається здебільшого з протеїнів, і якщо ми застосовуємо протеїни в їжу, ми даємо організму амінокислоти, які можна порівняти з цеглинками, з яких будуються зв’язки. Клітини вашого тіла будуть відновлюватися, і ви будете виглядати набагато молодше і красивіше. Ви забудете про проблеми зі шкірою, з волоссям, про темні кола під очима та інші подібні проблеми.

Що можна їсти і як багато?

 • М’ясо-молочна продукція – Вибирайте нежирне м’ясо, бажано курку або індичатину, сири і рибу.
 • Вода – Важливо випивати хоча б 2 літри води в день. Вода очищає тіло від токсинів і виводить продукти метаболізму.
 • Пироги, хліб, борошняний продукція – Наша дієта строго обмежує застосування вуглеводів з таких продуктів, тому що вони відповідальні за зберігання жирів, що означає зайві кілограми.
 • Хороші жири – Кращі жири для нас – ненасичені, які ми беремо в основному з рослин і риби. Ця дієта добре ставитися до горіхів.
 • Фрукти і овочі – Потрібні в великих кількостях. Саме з них наш організм буде отримувати вуглеводи – вони більш здорові, ніж ті, що містять в собі хліб і борошняні продукти.

Інші причини почувати себе здоровішими

Для того, щоб втратити вагу і виглядати більш привабливо, недостатньо просто почати їсти по-іншому – потрібно виконувати вправи. Тільки таким шляхом можна приручити гормони, відповідальні за набирание ваги. Регулярні вправи будуть мати вплив на ваш метаболізм і допоможуть добитися неабиякої фігури. Можете вибрати прогулянки по свіжому повітрю, плавання, біг, їзду на велосипеді.

Зразкове меню:

Сніданок: тост із житнього хліба, 2 шматки яловичини, шматок сиру, 1 чашка йогурту.

Другий сніданок: 1 яблуко

Обід: лосось, смажений на сковороді без масла, 160 г молодого баклажана, смаженого на 1 ложечці оливкової олії, 2 житні крекери, тарілка фруктового салату з сезонних фруктів (можна і з заморожених).

Полудень: 1 чашка йогурту

Вечеря: риба (тріска, судак, хек, камбала), смажена на сковороді без масла, 100 г листя шпинату, пропареної і попирсканої лимонним соком, кілька листів салату-латук з ложечкою оливкової олії, 2 крекери.

8 коментарів

 1. vika 19.02.2013

  Я тоже всегда ЗА сбалансированное питание и протеины. Согласна, ограничив употребление углеводов, мы не только будем избавляться от лишних килограммов, но и сможем очистить организм от шлаков и токсинов. А употребляя белки, будем выглядеть всегда красиво и молодо.

 2. Віталій 03.03.2013

  Завжди вважав, що збалансоване харчування це ключ до здоров’я. Якщо харчуватись рацонально то не потрібні жодні дієти та спортзали)

  • Юрий 06.04.2013

   Не соглашусь, разумное занятие спортом еще никому не вредило. Для того, чтоб человек был здоров нужно сбалансированное питание + правильное занятие спортом.

 3. Бур 11.03.2013

  На морй взляд диета выполнима – вполне нормальные проукты. А вот от хлеба и пирогов отказаться будет сложновато, но поробую себя перебороть.

 4. Елена 15.03.2013

  Да, я тоже считаю, что диета сбалансированного питания вполне нормальная и щадящая поскольку содержит все необходимое, что бы организм не страдал. На такой диете пожалуй можно посидеть что бы привести фигуру в порядок.

 5. Николай 18.03.2013

  Да,Вы правы,диета хорошая и действенная. К сожалению не доступна для большинства. Потому что для того чтоб ее придерживаться,необходимо жить у моря

 6. Вовчик 19.03.2013

  ну так, саме головне що така дієта не носить морального навантаження – не потрібно відмовлятись від більшості продуктів, тут достатньо знати скільки калорій витрачається , а скільки споживається протягом певного періоду часу, та відповідно до цього вживати їжу!!!!)) хороша дієта))

 7. Саньок 08.05.2013

  Збалансоване харчування плюс регулярні заняття в спорт залі і ранковий біг – все що потрібне для забеспечення здоровья людини! Я вважаю їсти потрібно все, але в міру. кожного продукту потрібно вживати по трохи.

Залиш свій слід в історії