20.04.2019,
Caffe Sport Diets

Дієта для тих, хто змагається з ефектом йо-йо

Аліна 23.01.2013 Фітнес дієти
Дієта для тих, хто змагається з ефектом йо-йо

У чому полягає ефект йо-йо?

Занадто різке зменшення споживаних калорій викликає спалювання м’язової тканини, а також уповільнення основного обміну речовин. Початкові успіхи ілюзорні, так як викликані зменшенням води в тканинах.  Правда, організм перебудовується для меншої кількості споживання калорій. Однак після закінчення дієти розважливий, уповільнений обмін речовин не виключається так швидко.

Увагу на вуглеводи

Найчастіше скинуті кілограми повертаються у тих, хто залежний від вуглеводів. Споживання їжі, що містить великі кількості вуглеводів, підвищує апетит і призводить до ожиріння.

Таким чином, кожен наступний цикл дієти має менші шанси на успіх через уповільнений обмін речовин і все більшої кількості жиру, який необхідно спалити.

Кілька підказок при застосуванні цієї дієти:

Обмеж споживання вуглеводів до одного прийому в день. Тоді є шанс, що зменшиться бажання до них і ти будеш втрачати вагу. Два тижні з’їдати дві звичайні порції в день і одну порцію – “нагороду”, яка може бути сніданком, обідом або вечерею.

Як уникнути ефекту повторного набору ваги?

Схуднення потрібно розпланувати на багато тижнів вперед. Спалювання 1 кг жиру – це приблизно 7000 ккал. Щоб уникнути ефекту йо-йо, потрібно кожні 3-4 тижні піднімати рівень обміну речовин, збільшуючи кількість споживаних калорій.

Прийоми їжі повинні містити мінімальну кількість вуглеводів, наприклад 115-150 г м’яса або риби, 60-90 г сиру, а також 2 невеликі мисочки овочів або салату. Така їжа заспокоює голод і контролює рівень інсуліну. Їжа – “нагорода” повинна бути збалансованою, з вмістом вуглеводів.

Зразкове меню

Сніданок

Одна невелика булочка

Обід

Мариновані з прянощами куряча грудка з салатом

Лимонний кисіль і холодний чай

Вечеря

Один з можливих “подарунків” (можете пофантазувати і приготувати ваші улюблені страви).

Зменшувати кількість вуглеводів в своїй дієті потрібно повільно, щоб втрачати вагу поступово.

1 коментар

  1. Вован 09.02.2013

    в мене така проблема, змаганя занадто часто і приходиться то набирати різко то різко спалювати вагу… Це реально важко, то тренер завжди робить акцент на вуглеводи, або дає в невеликій кількості чисту глюкозу – розписано гарно, правильно і дієво!!!!

Залиш свій слід в історії