23.04.2019,
Caffe Sport Diets

Морквяна дієта

Аліна 16.10.2012 Фруктові дієти
Морквяна дієта

Худнути, терміново худнути! Ця думка набатом вже звучить в свідомості жіночому. І не тому, що форми помітно змінилися в обсягах. Просто жінка постійно незадоволена собою, а дієти – це, на жаль, єдиний спосіб утішити своє «Я». Та й зима з усіма святами внесла корективи у фігуру. Адже стільки спокус поїсти смачно і багато. Одні тільки зимові свята чого варті. Які багаті застілля організовуються. І все це потрібно з’їсти. А якщо і не з’їсти, то хоча б спробувати все смакоту святкового меню. І коли свята, нарешті закінчуються, жінка, стаючи на ваги, приходить в жах від цифри її ваги.

Звичайно, перша думка – ваги зламалися. Але це втіха діє недовго. Адже самообман очевидний. Так, потрібна дієта. Якщо хочеться скоріше розпрощатися з ненависними зайвими кілограмами, то чудово підійде дієта морквяна . Дотримуючись чітких приписів, за чотири дні можна позбутися від 3,5 кілограм. А якщо просидіти на жорсткому раціоні тиждень, то в результаті тіло схудне аж на 7 кг. Ця дієта особливо улюблена серед вегетаріанців. Саме вони висловлюють самі позитивні відгуки.

Пропонована дієта морквяна відноситься до короткочасних монодієти. Дозволено їсти тільки моркву в необмеженій кількості і деякі фрукти. В основі – морквяний салат. Так, він – не ласощі, звичайно. Але при бажанні схуднути, думаю, це не самі неприємні можливі відчуття.

Отже, салат готується з свіжої моркви, яку необхідно натерти на середній терці. Щоб отримана маса не була дуже нудотно, слід додати 0,5 чайної ложки лимонного соку, стільки ж меду і оливкового масла. Все це необхідно для салату загалом, без них дієта морквяна не принесе результат. Кожен інгредієнт робить свій безпосередній вплив на процеси в організмі.

Морква самий чудовий овоч для схуднення. Якщо опустити всі її корисні властивості і зупинити увагу тільки на тих, які сприяють схудненню, то ви будете приємно здивовані. Це джерело для людини з багатствами. У ньому і молодість, і краса, і довге життя. По-перше, в ній міститься цінний каротин, який згодом перетворюється на вітамін А. Крім того, в моркві безліч інших вітамінів, необхідних для здоров’я. По-друге, морквина надає непосильну користь організму: запобігає запори, нормалізує обмін речовин, виробляє очищення крові.

Однак дієта морквяна передбачає заправку салату оливковою олією. Це не випадково. З його допомогою, організм зможе отримати більше вітаміну А і засвоїти його.

Що стосується лимона, то цей цитрусовий взагалі незамінний в схудненні. Його сік здатний розщеплювати підшкірний жир зі швидкістю звуку. До того ж, лимон надає вишуканий смак навіть несмачно страви. І, останній інгредієнт салату – мед. Про його корисні властивості ми знаємо з дитинства. Він і імунітет підвищує, і лікує шлунково-кишкового тракту.

Але, не будемо відступати від теми: дієта морквяна . Тим самим салатом, про який розповідалося вище, потрібно харчуватися протягом усього часу дієти і в необмеженій кількості. Між перервами в їжі можна з’їдати фрукти. Краще віддати перевагу кислим або кисло-солодким. Корисно пити зелений чай або свіже зварений компот з фруктів без цукру.

Все досить просто. Результати дієта дає приємні. Набагато складніше після зберегти цей позитивний результат.

1 коментар

  1. Lida 26.12.2012

    Панічно не люблю моркву в будь якому видгляді… але бачу що ця дієта дієва, а саме годовне не несе загрози здоровю організму, варто все жпересилити себе і спробувати)) Хороша сатття , зацікавили, спробую

Залиш свій слід в історії