25.03.2019,
Caffe Sport Diets

Молочно-фруктова дієта

Молочно-фруктова дієта

Для любителів молочка і фруктів

Ті, хто любить всілякі запеканочкі, сирники, сметанку, вершки і не уявляє своє життя без соковитого апельсина, виноградної грона або ароматної дині дуже часто страждають через надлишок у вазі. Хоча всі перелічені продукти, часом, присутні в дієтичному харчуванні, але їх надмірність призводить до повноти.

Коли зайва вага явно відчутна, а без фруктів і сиру життя втрачає сенс, можна спробувати молочно-фруктову дієту.

Витримати її і просто і складно водночас. З одного боку – легко, бо все вже кимось прораховано і продумано. Головне – дотримуватися порад і не відступати від правил. В результаті молочно- фруктова дієта допоможе позбутися від 3 до 6 кілограм за два тижні і близько 10 – за місяць. Це досить хороший результат. Адже схуднення буде проходити плавно і в нестрессовий стані для організму. А значить, вигнаний жир не повернеться через місяць звичайного харчування.

Унікальна молочно-фруктова дієта і тим, що вона передбачає перерви на вихідні. Це особливо зручно тим, хто не може витримати дієтичне харчування в домашніх умовах, але з легкістю сидить на дієті в робочі дні. Єдина заборона на вихідний день – це не їсти солодкого і жирного.

Як же худнути?

Молочно-фруктова дієта вимагає 5-разового харчування.
На 1-й сніданок: чай, за бажанням каву з молоком і без цукру
На 2-й сніданок: 200 – 230 грам нежирного сиру
Обід: 200-300 грам будь-яких зелених фруктів
Полудень: склянка кефіру (ряжанки), знежирений йогурт.
На вечерю: 200 грам фруктів

Це список обов’язковий. Його слід виконувати в точності. Але як би людина не любив молочні продукти, все одно і вони набридають. Тому дієтологи допускають під час використання дієти в перші три дні додатково з’їсти 100 грам рису. У наступні три дні – 300 грам вареної курки. Потім 6 днів харчуватися строго за розкладом дієти. Протягом всього періоду слід пити багато води, не вживати цукор і сіль.

Однак молочно-фруктова дієта має свій секрет. Саме від цієї таємниці і залежить результат. Кожен день потрібно пити свіже некип’ячене не пастеризоване молоко. Техніці його вживання потрібно трохи повчитися. Слід пити його, немов проціджуючи крізь зуби, дуже повільно. Молоко можна пити як до їжі, так і під час, і після. За перший день слід випити близько 0,5 літра, а в наступні дні збільшувати поступово дозу. До кінця першого тижня потрібно випивати 3 літри молока на добу.

Кому важко обходитися без солодкого, дозволяється 2 рази на тиждень є 1 чайну ложку меду.

Ось і вся дієта. Залишається лише спробувати і повідомити свій результат. Але, ті, хто пробував молочно-фруктову дієту , в один голос сказали: ВОНА ДІЄ!

3 коментарі

  1. Sasha 22.07.2012

    ну я чув що молокок навпаки сприяє набору маси, але в статті описсано все гарно, посуті в комплексі з фруктами мало б бути достатньо дієво))) і смачно, я б від такої дієти не відмовився

  2. Andrey 23.09.2012

    важка дієта дуже, фактично такі продукти які дають енергію, але не вбивають остаточно почуття голоду- таку дієту не кожен може витримати)) Що правда плюс в тмоу щор в така дієта реально діє – для завзятих людей, корисна річ

  3. Варро 06.11.2012

    Хорошая диета, питательная, все знают, что молочные продукты содержат много белков, а самое главное кальций.

Залиш свій слід в історії