21.02.2019,
Caffe Sport Diets

Літня дієта

Аліна 19.07.2012 Хороші дієти
Літня дієта

Правильне схуднення з літньою дієтою

Якщо вже виникло бажання худнути, то найкращий час року, звичайно, літо. Літня дієта не тільки допоможе скинути ненависні кілограми, але і посприяє організму запастися вітамінами. Адже в цю пору року все свіже, як кажуть, з грядки, і не калорійне.

Хоча з іншого боку, літня дієта необов’язково може бути спеціальним харчуванням. Досить просто періодично змушувати себе влаштовувати розвантажувальні дні. Наприклад, влаштувати огірковий день. Це означає, що цілий день є одні огірки і стільки, скільки хочеться. За добу такого харчування можна попрощатися з двома! кілограмами. Або кілька діб їсти одні варені кабачки. Ефект теж запаморочливий. Але, як відомо, все скинуте швидко зі швидкістю звуку повертається. Як же бути тоді? Вихід є. Просто потрібно зробити так, щоб річна дієта тривала не один тиждень, як радять, а, скажімо пару місяців.

В реальності все набагато простіше. Починати спеціальне харчування краще з появою на своїх грядках перших овочів. Чудовий овоч – це кабачок. Він низько калорійний, а в вареному вигляді – ще й дуже смачний. Так от, як побудувати персональне меню для літньої дієти , щоб досягти максимального результату?

По-перше , слід відразу поміняти звичну тарілку на більш маленьку – десертну і з перших днів привчать свій організм до більш маленьким нормам для насичення.

По-друге , поставити чітке завдання: скинути 5 кілограм за три тижні і після почути позитивні відгуки. Така програма дасть мозку необхідну установку, а мозок, в свою чергу, направить весь організм в правильне русло.

По-третє , твердо знати – поблажок не буде, що б не трапилося.

Отже, початкові етапи пройдені. Тепер можна поговорити про сам харчуванні. Віддавати перевагу краще вареним або свіжим овочам. Потрібно виключити з раціону картоплю, макаронні вироби, солодке, борошняне. Не варто поглинати каші. Якщо відмовитися від них неможливо, то краще віддати перевагу гречці і вівсянці. Що стосується овочів, то тут теж є свій секрет. Кажуть, що зелені овочі та фрукти самі по собі борються з жиром і целюлітом. Щоб літня дієта допомогла не тільки скинути зловісні кілограми, але і допомогла запастися вітамінами перед наступною зимою, потрібно обов’язково включати в щоденний раціон свіжі овочі, ягоди.

Особливу роль літня дієта відводить зелені. Молода цибуля, часник, кріп, петрушка, листя салату або листочки молодої капусти – все це організм візьме з вдячністю. І це правильно, адже худнути потрібно в радість.

1 коментар

  1. вовчик 18.08.2012

    мені здається що літом , органіхм сам вимагає, тьаких продуктів, як цибуля, петрушка, тошо )) Тому думаю, що все досить реально, хоча 5 кг за три тижні трішечки багато)) але враховуючи що це літо цілком можна обрати таку дієту))

Залиш свій слід в історії