23.04.2019,
Caffe Sport Diets

Молокочайна дієта

Аліна 22.07.2012 Хороші дієти
Молокочайна дієта

Молокочайна дієта, розроблена манекенницею

Молокочайна дієта придумана жінкою Мариною Бліновской. У минулому вона працювала манекенницею. А коли їй виповнилося 80 років, стара модниця вигадала свій спосіб для підтримки краси і боротьби з віковими неприємностями і хворобами, який згодом отримав найпозитивніші відгуки.

Коли дивишся на останні фото цієї жінки, дивуєшся і замислюєшся, невже за допомогою спеціального харчування вона змогла зберегти свою красу. Її рада – дотримуватися розвантажувальних днів, в основі яких молоко та чай.

Однак Марина настійно рекомендує: не можна нехтувати щоденними навантаженнями і влаштовувати рясні обіди. У всьому повинна бути золота середина. Вона вважає, що всі довгострокові дієти – повна маячня і не обтяжує себе довго дотримуватися дієтичного харчування. На її думку, досить стримати апетит і щотижня влаштовувати розвантаження організму.

Сьогодні молокочайна дієта трохи удосконалено дієтологами і має два обличчя.

Варіант перший
Намітити дату для розвантаження і в цей день через кожні 2 випивати по 200 мілілітрів свіжозавареного чаю. В середньому в день виходить близько восьми склянок. Між чаюванням потрібно випивати молоко. Молока за добу потрібно випити 1,5 літра. Краще розділити цю норму на кілька рівних частин. Так буде легше перенести почуття голоду. Та й для організму набагато краще. Що стосується чаю, молокочайная дієта дозволяє будь-який вид напою, але радить, що краще вживати зелений. Він прекрасно тонізує і володіє властивостями виведення шлаків з організму. До того ж він прискорює обмін речовин.

Варіант другий
Дві столові ложки чаю потрібно заварити в киплячому нежирному молоці і поцідити. Отриманий напій п’ється протягом дня і в рівних пропорціях. Але крім напою потрібно ще випити близько 2 літрів джерельної води.

Ця молокочайна дієта порівняно легка. Одна доба витримати дискомфорт може будь-яка людина. До того ж молокочайная дієта дійсно дає результат: близько одного кг, який безповоротно піде з тіла. Молокочайная дієта досить специфічна, на ній не можна сидіти довше доби або більше одного разу за сім днів.

Особливо сподобається молокочайна дієта тим, хто довгі роки страждає захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Об’єднання чаю та молока, треба сказати. Дуже вдало. Чай не дозволяє бродити всередині молоку, а молоко, в свою чергу, знижує дію кофеїну.

Ще один секрет: закінчується молокочайна дієта рівно в 6:00 вечора. Після цього часу не можна нічого їсти до наступного ранку. І, звичайно ж, після розвантажувального дня не варто відразу накидатися на гамбургери і повітряні тістечка.

1 коментар

  1. Глеб 11.08.2012

    цікаво, сотні раз пив молоко з чайом чисто ради задоволення але не знав що це є засіб схуднення))) варто спробувати, головне стримати себе після 6ї години і не їсти))) це завжди сама важча частина в дієті

Залиш свій слід в історії