23.04.2019,
Caffe Sport Diets

Зимова дієта для схуднення

Аліна 01.08.2012 Хороші дієти
Зимова дієта для схуднення

Реальна зимова дієта для схуднення

Як не прикро, але до зими людина товстіє. Це закладено природою: перед зимою набрати побільше ваги, щоб пережити довгі холодні місяці. Багато хто задає питання: чи є зимова дієта для схуднення ? Адже цей період особливо важкий для организма. Адже витрата вітамінів та поживних речовин особливо відчувається. Звичайно, прилавки сучасних магазинів багаті різними свіжими овочами та фруктами. Однак вітамінів в них, на жаль, обмаль. Також надбавка у вазі безпосередньо залежить від гормональної перебудови організму. Низька температура і зменшення світлового дня – все сприяє ослаблення імунітету.

Однак все вище перераховане не може стати причиною для неможливості володіти струнким тілом. І зимова дієта для схуднення допоможе підтримувати фігуру протягом усього холодного періоду.

Зимова дієта для схуднення радить вживати більше гарячої їжі і не захоплюватися солодким і борошняним. Краще в зимовий період більше їсти супів. Краще, якщо вони будуть овочеві та пісні. А от від супу-пюре краще відмовитися до травня. Щоб організм швидше звик до нового харчування, варто відмовитися від кави і замінити його чаєм з висушених трав або звичайним компотом із заморожених фруктів. Звичайно, в морожених продуктах вітамінів набагато менше, ніж свіжих, але через брак ягід з куща цілком підійде і морожений продукт.

Ще одна порада, який дає зимова дієта для схуднення: потрібно більше часу спати і відпочивати. Часом півгодинний сон корисніше, ніж неспання. Так, для багатьох денний сон виливається в безсоння. Щоб цього уникнути, достатньо перед сном з’їсти половину чайної ложки меду. Важливо цю норму з’їсти повільно, насолоджуючись кожною крапелькою. Сон буде міцним і безтурботним.

Якщо складно підібрати меню самостійно, то можна спиратися на те. Яке пропонує зимова дієта для схуднення.

Сніданок складається зі злаків, варених на молоці. Їх можна замінити бутербродом із сиру і трав’яного чаю.

У проміжку між сніданком і обідом можна з’їсти 1 фрукт або овоч.

Обід обов’язково має складатися з гарячого рідкого перші страви.

На друге: гарнір з овочів і нежирне дієтичне м’ясо.

На вечерю ж краще з’їсти легкий салат зі свіжих овочів або одне велике яблуко.

Однак, щоб зимова дієта для схуднення принесла бажаний результат, необхідно постійно виконувати фізичні вправи і ранкову зарядку.

1 коментар

  1. вовчик 22.10.2012

    Хороша річ))) повинна дати свій результат за деякий час )) Єдине важке в цій дієті – це вечеря, особисто мені завжди важко обмежити себе в їжі вечером, одне яблуко , це занадто мало, а в цілому легка дієта яка не дає тягара психологічно!!!

Залиш свій слід в історії