23.04.2019,
Caffe Sport Diets

Дієта багата клітковиною

Дієта багата клітковиною

Це дієта з високим вмістом клітковини і низьким вмістом жиру. Дослідження показують, що клітковина грає важливу роль в харчуванні. Підраховано, що денна норма клітковини має становити не менше 30 г. Клітковина – це зброя в боротьбі із зайвими кілограмами.

Добрі поради

Щодня потрібно споживати мінімум 30 г клітковини. Рекомендована кількість калорій 1000-1250 для жінок і близько 1500 для чоловіків. Основним джерелом клітковини повинні бути макарони і житній хліб, квасоля, печена картопля, кукурудза, сочевиця, овочі, свіжі та сушені фрукти.

Брокколі, солодкий перець, спаржа, помідори, огірки, цвітна капуста, салат – тільки кілька видів овочів, що гарантують малу кількість калорій і потужну порцію клітковини.

Можна приготувати величезну кількість страв, багатих на клітковину: бутерброди, супи, борошняні страви і страви з картоплі, салати та десерти, вегетаріанські страви. Все треба приготувати так, щоб кількість калорій не перевищувала денну норму, а кількість клітковини була відповідна.

За тиждень можна втратити 1,4 кг. Щоб підтримувати постійну вагу, потрібно дотримуватися все життя декількох правил: перейти на продукти з житньої муки (хліб і макарони) і їсти багато фруктів.

Меню:

Щодня слід пам’ятати про суміш, багату клітковиною: пластівці, горіхи і сухофрукти, що дасть організму 200 ккал і 15 г клітковини.

Сніданок

0,5 порції суміші, багатої на клітковину, 140 мл молока

Другий сніданок

300 г супу з чечевиці

2 шматочки хрусткого хліба, намазано екстрактом дріжджів

1 апельсин

Обід

Омлет зі свіжою зеленню

115 г свіжого або мороженого горошку

на десерт 220 г абрикосів у сиропі з низьким вмістом цукру

Вечеря

0,5 порції суміші, багатої на клітковину
Яблуко або груша

2 коментарі

  1. Бувалий 14.12.2012

    о цю дієту спробую цього разу, перед змаганнями, 4х разове харчуваня добре підходить підмій графік, та і вміст клітковини в їжі як на мене є обовязковим… надіюсь допоможе, якщо віритинаписаному то через тиждень 1,4 кг згорить, подивимся, те що мені й потрібно

    • Толя 03.02.2013

      Не согласен. Любая диета – это стресс для организма. И если применить ее перед соревнованиями, то могут быть совсем другие результаты.

Залиш свій слід в історії