25.03.2019,
Caffe Sport Diets

Кефірно-фруктова дієта

Кефірно-фруктова дієта

Знаменита і зоряна кефіру – фруктова дієта
У гонитві за ідеальною фігурою багато хто вдається до допомоги кефіру – фруктової дієти . У богемному світі побутує міф, що завдяки такому харчуванню схудла знаменита співачка Росії Долина. Колись, її схудла фігура змусила багатьох жінок задуматися, і спровокувала до рішучих дій. На перший погляд, цей метод скинути зайву вагу досить легкий. Адже дієта дозволяє вживати всілякі овочі та фрукти в майже необмеженій кількості. Однак на практиці витримати такий потужний і в той же час строгий раціон досить важко. Кефірно-фруктова дієта дотримується не довше шести днів. Якщо знехтувати цим і продовжувати далі, то в наслідку дієта допоможе не схуднути, а навпаки, втратити життєво важливу силу та енергію, здатна привести до непритомності, надмірної сухості шкіри.

Якщо ж відчуваються сили почати харчуватися по цій дієті, то в результаті по закінченню вага скидається до 5 кілограм. Для 6-денної дієти скинути таку вагу – дуже багато. Організм майже тиждень перебуває в стресовому стані і намагається зрозуміти, що від нього хочуть. Суть дієти наступна: всі шість днів вживати в їжу тільки по 1 кілограму овочів і фруктів і протягом світлового дня пити кефір, але не більше, ніж 1,5 літра. Овочі можна їсти будь-які – як сирі, так і варені. А ось з уживаних фруктів слід виключити банани, виноград. Якщо такий режим витримати важко, можна перед прийомом їжі випивати 1 стакан кип’яченої або джерельної води.

Кефірно-фруктова дієта не стільки спрямована на схуднення, скільки служить для очищення організму. Дієтологи рекомендують розподілити дозволену їжу на 5-7 прийомів і протягом дня пити воду якомога частіше, щоб не допустити зневоднення організму. Також рекомендується під час дієти вживати вітаміни А, С, Е. Особливо це потрібно тим, у кого дефіцит цієї категорії вітамінів.

Взагалі, тижневі дієти хоч і дають бажаний результат, але тримається він зовсім недовго. Так важко скидаються кілограми повертаються на колишні місця і все сильніше вкорінюються. Все це відбувається тому, що та, яка мучила себе тиждень голодом і досягла певного результат, вирішує відзначити свою перемогу шматочком тортика годин десь о десятій вечора або курочкою з загорілої підсмаженої спинкою. Для того, щоб фруктова для кефіру дієта не пройшла даром, її результат необхідно закріпити. Закріплювати досить просто. За тиждень організм звик голодувати, а шлунок значно зменшився в розмірах. Тому не варто відразу навантажуватися калорійної і жирною їжею, борошняними виробами. Набагато корисніше буде весь наступний тиждень посидіти на вівсяної каші. Вона має прекрасну здатність: одна ложка каші вгамує голод на кілька годин. А в 100 грамах вівсяних пластівців всього 355 калорій. Тільки уявіть, скільки каші вийде з 100 грам! Також не можна забувати про овочі та фрукти. За час для кефірно-фруктової дієти організм добре очистився, і саме зараз потребує вітамінів. А адже саме фрукти та овочі є безцінна криниця корисних для людей елементів.

4 коментарі

  1. Іра 25.05.2012

    Доволі ефективна дієта, колись так скинула 3кг

  2. Mark 30.05.2012

    ))) я колись замість вечері пив кефір, та додавав трішки фруктів – результатом був здивований , бо відчував себе і в тонусі, і вага зманшилась суттево, хорошга дієта, раджу всм кому потрібно спробувати))) не важка дієта!!!

  3. OlgaBeaje 08.07.2012

    Скажімо так, кефір він дійсно корисний, фрукти ще нікому не наврочили. Але до будь якої дієти треба ставитись обачно, тому що кожен організм має свої властивості і звички. Можливо буде йому і зайве так багато того кефіру відразу.

Залиш свій слід в історії