21.02.2019,
Caffe Sport Diets

7 денна дієта

7 денна дієта

7 денна дієта або тижневий шлях до стрункої фігури
Ряди бажаючих схуднути поповнюються з кожним днем. Жіноча свідомість влаштовано так, що постійно здається, ніби її тіло переповнилося зайвими кілограмами. Після кожного з’їденого пиріжка багато хто проводить у спортзалі годинник з надією виправдатися перед власним тілом. Однак є й такі персони, для яких похід у фітнес – клуб відкладається на далеке завтра. Для них краще помучити себе дієтою. І саме для таких ледачих і важких на підйом дам придумана 7-денна дієта для схуднення.

Сьогодні існує декілька варіантів тижневої дієти. Всі вони засновані на правильному харчуванні, не вимагають самокатувань і яких-небудь жертв. Будь-яка 7-денна дієта складається з певних продуктів з чітким кількістю калорій. Меню досить різноманітно. Харчуватися слід чотири рази на день, причому вечеря повинна бути не пізніше шести годин вечора. Розрахована вона на один тиждень. Але для закріплення результату, її слід продовжити ще на один тиждень. Результати суто індивідуальні. Одні скидають близько 8 кілограм, інші – всього лише два – три. Вдаватися до такої дієти можна не частіше, ніж два рази на рік.

Як і будь-яка дієта, 7-денна дієта вимагає особливої підготовки. За тиждень до початку потрібно скоротити кількість споживаної їжі наполовину, намагатися не їсти на ніч, більше пити рідини. Два дні до наміченої дати початку дієтичного харчування краще провести в повному голодуванні. Цілий день можна пити нежирний кефір чи є одні яблука. Дуже важливо підготує себе емоційно. Ні, це зовсім не означає, що весь час думати про те, як хочеться швидше позбутися зайвого жирку. Досить просто налаштуватися на правильне харчування і витягти з цього максимум задоволення. Під час дієти слід пити побільше води. Це потрібно, щоб ефективно розщепити жир і вивести його з організму. Готувати їжу краще без солі, також слід виключити з раціону різні соління. Ні в якому разі не вживати алкоголь. По-перше, він гальмує дію дієти. А по-друге, алкоголь сприяє появі апетиту. Яка б 7-денна дієта не була обрана, обов’язково слід приймати полівітаміни. Якщо раптом відчувається запаморочення, дискомфорт, прискорена робота серця, дієту потрібно негайно припинити і звернутися до лікаря.

Але головне в будь-якій дієті – це все-таки правильний настрій. Усвідомлювати, що всяка дорога, зрештою, підкоряється подорожнім. І там, далеко, в кінці шляху видно стрункий гарний силует. Головне – вірити у досягнення своєї мети, і не забувати яких зусиль це коштувало, щоб більше не повертатися туди, де починається шлях.

1 коментар

  1. Артур 11.07.2012

    який би не був настрій а більшге чим на 2-3 кілограми за 7 днів схуднути без посторонніх припаратів не реально!!!! Це багато зустрічалось навіть в статьях цього сайту!!!! Якщо потрбіний результат з безпекою для здоровя то налаштовуйтесь на значно більші строки

Залиш свій слід в історії