23.04.2019,
Caffe Sport Diets

Проста і ефективна дієта

Проста і ефективна дієта

Найлегший спосіб похудати.

Багато людей кидаються в погоню за ідеальною фігурою. Як не крути, але не кожного Бог нагородив ідеальними пропорціями і витонченими вигинами. Одні, звичайно не особливо звертають увагу на обвислий жирок. А для інших – це ставати нав’язливою проблемою, що народжує купу комплексів.

Сама проста і ефективна дієта – це трохи менше їсти смачної їжі і побільше здоровою. Адже по суті, від чого набираються кілограми? Від малорухливого способу життя, від бутербродики з маслом і копченої ковбаскою, від з’їденого після півночі тортика з безе-начинкою. Перераховувати ворогів фігури можна нескінченно. Набагато швидше розповісти про корисні продукти. Про що і поговоримо.

Яка б проста і ефективна дієта не була придумана, все одно існують загальні правила, що сприяють нормалізації ваги. Їх не так вже й багато. Але, чомусь їх виконання приносить труднощі для тих, що худнуть.

Багато за милу душу просидять тиждень на капусті, щоб спалити пару кілограм, замість того, щоб почати правильно харчуватися постійно. А правильне харчування набагато легше, ніж дієтичне. Адже до дієти звикнути неможливо. Вона лише з часом стає менш важкою. А правильне харчування – це постійність. Можна сказати навіть, що це і є найпростіша і ефективна дієта .

Як же треба харчуватися, щоб не додавалися кілограми?

Досить просто. Для початку потрібно змінити звичну тарілку на більш маленьку. Це своєрідний обман для шлунка. На маленькій тарілці навіть крихітка їжі здаватиметься шикарним гулянням.

Далі слід запам’ятати постулат: приймати їжу потрібно якомога повільніше, все ретельно пережовувати і насолоджуватися. Насолода – це теж своєрідний обман організму. Адже думки про задоволення спочатку проходять митницю в мозку, а лише після нього відправляються по всіх органах.

Для того, щоб проста і ефективна дієта почала діяти, потрібно в день випивати багато кип’яченої або джерельної води. Вода – унікальний транспорт для вивезення з організму злого жиру. Однак, щоб схуднути, всього перерахованого, звичайно, не достатньо.

Ще потрібно привчити себе є правильну їжу. Неправильно думають ті, хто вважає овочі та фрукти правильної їжею. Ні, вони природно корисні. Але організму потрібні й інші продукти: м’ясо, каші, хліб. Просто з більш калорійних потрібно вибрати самі нейтральні. Наприклад, замість свинини їсти пташине м’ясо або м’ясо кролика, барана, нутрії. Якщо не представляється можливість відмовитися від хліба, то краще віддати перевагу тому, що погрубее. Не все і каші підійдуть при скиданні ваги. Гречка, наприклад, чудовий варіант гарніру. А ось такий смачний рис принесе швидше шкоду, ніж користь.

Дуже суворо проста і ефективна дієта відноситься до картоплі і смажених страв. Картопля здавна вважається другим хлібом. Скільки страв відміну з нього. Але для повної фігури найкраще підійде тільки один варіант приготування – в мундирі. Про смажені страви взагалі краще забути. Крім того, що вони всі без винятку шкідливі для організму, так в добавку їх хочеться їсти і їсти.

А взагалі, стаючи на дорогу схуднення, спочатку потрібно полюбити себе і своє тіло з усіма недоліками. Може, худнути взагалі не доведеться. Адже в людському тілі все красиво і прекрасно.

3 коментарі

  1. Ksenia 25.06.2013

    Так загалом принципи здорового способу харчування завжди призводили до чудових результатів. Мені навіть здалося, що під час повного контролю вживаних продуктів, я себе і почувала краще і навіть зникли мої проблеми зі шлунком. Але наше життя таке різноманітне, тому раз в місяць можна себе почастувати і не дуже корисною, але такою смачною смаженою картоплею

  2. Вася 14.07.2013

    Для меня лучшая диета это спорт, хотя очень тяжело себя заставить сделать зарядку,пробежку.Считаю до 45 лет жир надо сжигать в тренажерном зале.После 45 конечно нагрузки должны быть на порядок ниже, надо призадуматься и о питании.Но самое главное это не переедать в любом возрасте.

  3. pius80 17.07.2013

    Самая лучшая и самая надежня дета-это ходьба пешком и умеренные физические нагрузки.То какую пользу дет оргнизму движение-ни одна диета никогда не даст!Доказано веками

Залиш свій слід в історії