21.02.2019,
Caffe Sport Diets

Суть Кремлівської дієти

Аліна 05.06.2012 Хороші дієти
Суть Кремлівської дієти

Чудо, визнане Кремлем

Це найулюбленіша дієта політиків і знаменитостей. Свою назву вона отримала саме від цієї самої любові. Але створена вона була далеко за межами Кремля і Росії взагалі. Кремлівська дієта дуже легка, має незначні обмеження. Не витримати її можна тільки слабохарактерною людині або корінному вегетаріанцеві. В її основі – м’ясо, риба і все, що з ними пов’язано. Найдивовижніше, що при такому багатому раціоні, можливо схуднути. Але, ті, хто пробував її, стверджують, що перші 10 кілограм йдуть практично за місяць. Чудовий результат, чи не так?

У чому ж суть кремлівської дієти?

По-перше, вона низкоуглеводная. Особливо вона підійде тим, хто не уявляє своє життя без вуглеводних продуктів. Кремлівська дієта дозволяє їсти вуглеводи, але в обмеженій кількості. Головне під час всього курсу чітко вважати ці самі вуглеводні одиниці. Для того, щоб легше вести облік умовних одиниць, краще знайти таблицю продуктів, які шкодять результату кремлівської дієти.

В основному кремлівська дієта багата білково-рослинною їжею. Допускається вживання білка, але заборонено їсти цукор. Щоб домогтися результату перші тижні слід їсти не більше 15 у.о вуглеводів. Після кількість вуглеводів дозволяється трохи збільшити.

Дивно, але кремлівська дієта дійсно діє. Крім користі від втрати ваги, вона нормалізує обмін речовин, допомагає побороти сонливість і дарує організму бадьорість. Жодна дієта не здатна на таке.

Однак багатьом кремлівська дієта протипоказана. Цукор і солодке людському організму необхідні. Це своєрідна підживлення для серця і кровоносних судин. Коли організм не отримує потрібної кількості сахарози, то виникає дискомфорт в області серцевого м’яза, підшлункової. Також пропадає бажання веселитися і насолоджуватися тим, що підносить життя.

Говорити простою мовою: людина поступово втрачає гормон щастя. Здоровий організм може якийсь час обходитися без солодощів. А от, якщо хвороба живе всередині тіла, то кремлівська дієта може тільки нашкодити. Тому, перш, ніж худнути за допомогою цього раціону, слід пройти ретельне обстеження і порадитися з лікарем.

Залиш свій слід в історії