23.04.2019,
Caffe Sport Diets

Дієта на 2 місяці

Дієта на 2 місяці

Дієта або пончик – що вибрати?

Коли закінчуються свята, у половини людства стрілка ваг показує велику цифру, ніж очікувалося. Улюблені сукні та костюми тріщать по швах, брюки ледь застібаються і геть-чисто відмовляються вміщати в собі злегка округлий животик. І починається паніка. Що робити? Терміново на дієту!

Дієти бувають різні. Одні розраховані на кілька днів, інші передбачають дієтичне харчування кілька тижнів. Кожна дієта дає результат. Хоча результат не завжди радісний. А якщо і вдається скинути вагу, то через деякий час розчарування все одно приходить. Адже скинуті з такою вагою кілограми повертаються на колишнє місце. І як бути, знову сідати на дієту?

Якщо таке сталося, значить, вибрана неправильна дієта або по закінченні дієтичного харчування людина надто швидко перейшов до звичної їжі. Щоб уникнути такої неприємності, розтягуватися повинна дієта на 2 місяці . Це той необхідний термін, за який організм повністю перебудуватися, і встигне звикнути до нового харчування. До того ж усі дієтологи схиляються до думки, що худнути краще повільно, мінімум розрахована повинна бути дієта на 2 місяці .

Звичайно, витримати такий строк не кожному під силу. Але при великому бажанні це все ж реально. Адже живуть же люди, які роками сидять на одному і тому ж харчуванні, а тут дієта на 2 місяці розраховується. Важливо знати, що навіть ті програми, які обіцяють швидке зниження кілограмів, все одно вимагають последіетного харчування. Різкий вихід спричинить за собою не тільки повернення жиру, але і виникнення хвороб, стресових станів. Деякі здатні навіть збільшити колишні обсяги до немислимих розмірів. Тому, починаючи худнути, потрібно все ретельно продумати і зважити.

Буває й так, що спланована дієта на 2 місяці перетворюється на звичний раціон. Це говорить не просто про позитивний результат, а про найкращий. Адже правильне, збалансоване харчування необхідно кожній людині. Всі ці ласощі, чіпси, фаст-фуди не приведуть ні до чого хорошого. Один день на гамбургерах прирівнюється до місяця лікування на стаціонарі. Вболівати, звичайно, ніхто не хоче. А ось щодня труїть себе нездоровою їжею – це під силу. Адже думки любителів смачно поїсти практично однакові: тиждень на хот-догах, а потім дієта на 2 місяці і все нормалізується. Насправді, не нормалізується нічого. І в кращому випадку, улюблені булочки з котлетками подарують отруєння, в гіршому – серйозні хвороби внутрішніх органів.

Тому, думаю, перш ніж запхати в рот бажаний пончик, краще задуматися і замість нього придбати не менше апетитне яблуко або соковитий апельсин.

2 коментарі

  1. Олег 03.08.2012

    яд умаю правильно шо справжня дієта займає тривалий період, малі навантаження на серце, плюс дійсно організм поступово адаптовується до харчування і підлаштовує вагу тіла під такий раціон!!! більше того думаю що легка дієта повинна підтримуватись протягом усього життя

  2. Курт 06.10.2012

    не кожному під силу, зате безпечно для здоровя!!! кому реально буде потрібно схуднути, той витримає і два іппять і десять місяців, і буде здоровим та повним енергії!!! все розумно написано, з консультацією дієтолога за такий строк похудати можна з безпекою для здоровя

Залиш свій слід в історії